corel_ukr

Знижка 20% на річну підписку CorelDRAW

В період з 21 лютого до 31 березня 2018 року річна підписка CorelDRAW Graphics Suite продається зі знижкою 20% від діючого прайс-листа.

Підписка CorelDRAW Graphics Suite надає доступ до всіх програм продукту, а також забезпечує доступ до ексклюзивного хмарного контенту і нових функцій відразу ж після їх появи протягом 365 днів. Крім того, користувач зможе отримувати оновлення до наступної основної версії протягом всього терміну дії підписки без додаткової плати.

Дана знижка дозволить істотно заощадити при придбанні підписки, проте мінімальна кількість ліцензій в замовленні повинна бути не менше 2 штук. В рамках даної акції можливий варіант придбання підписки відразу на 2 роки. Дану ліцензію можуть придбати і організації, і приватні особи. Користувачі, які вже мають активну підписку CorelDRAW, можуть пролонгувати термін її дії з вказаною знижкою.

Продукти, які беруть участь в даній акції: ліцензії CorelDRAW Graphics Suite SU 365-Day Subs. першого рівня (LCCDGSSUB11).

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтесь до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.