Свобода творчості і широкі можливості для роботи з векторною графікою!

КРАЩІ НОВІ ФУНКЦІЇ ADOBE ILLUSTRATOR CS6 :

 • Система Mercury Performance System. Точні, швидкі і неймовірно надійні інструменти дозволяють працювати з великими складними файлами завдяки вбудованій підтримці 64-розрядних ОС Mac OS і Windows, оптимізації оперативної пам'яті і продуктивності усієї системи.
 • Створення візерунків. Легко створюйте векторні візерунки, що розділяються. Вільно експериментуйте з різними типами візерунків, що повторюються, які можна відредагувати у будь-який час для створення максимально гнучких макетів.
 • Трасування зображень. Перетворіть растрові зображення в редаговані вектори за допомогою абсолютно нового механізму трасування. Висока точність ліній, чіткість підгонки і правильні кольори - без використання складних елементів управління.
 • Ефективний, гнучкий інтерфейс. Новий, оптимізований інтерфейс дозволяє виконувати повсякденні завдання ще швидше. Виконуйте точну вибірку кольорів і зручне регулювання яскравості призначеного для користувача інтерфейсу відповідно до налаштувань інших інструментів Adobe.
 • Застосування градієнтів до обведень. Застосовуйте градієнти по довжині, ширині обведень або безпосередньо усередині обведення, повністю контролюючи розміщення і прозорість градієнта.
 • Вбудоване редагування в палітрах. Ефективно редагуйте імена шарів, зразків, кистей, монтажних областей і інших палітр без відкриття додаткових діалогових вікон.
 • Покращене розмиття Гауса. Розмиття гауса і такі ефекти, як накладення тіней і світіння, застосовуються значно швидше. Попередній перегляд в монтажній області замість діалогового вікна дозволяє підвищити точність редагування.
 • Покращені функції палітри " Колір". Виконуйте точнішу і швидшу вибірку кольорів за допомогою розширюваного колірного спектру в палітрі " Колір". Тепер можна швидше копіювати і вставляти шістнадцятирічні значення в інші застосування.
 • Покращені функції палітри " Трансформація". Здійснюйте швидкий доступ до популярних функцій "Масштабувати обведення і ефекти" завдяки їх реалізації в палітрі " Трансформація".
 • Покращені функції палітри " Текст". За допомогою клавіш із стрілками можна змінювати шрифти для вибраного тексту. Гліфи для буквиці, надрядкові знаки і інші символи тепер доступні в єдиній палітрі " Символ".
 • Приховані закріплювані інструменти. Відкріпляйте і закріплюйте раніше приховані інструменти, наприклад, " Фігура" і " Перо". Інструменти можна закріплювати горизонтально або вертикально для ефективнішого використання простору.
 • Робочі простори із спеціальними областями. Легко переміщайтеся між робочими просторами за допомогою спеціальних областей. Підтримуйте одноманітність робочих областей, зберігаючи зміни макету до їх відміни.
 • Покращені функції панелі " Управління". Швидше знаходите потрібні елементи за допомогою ефективної панелі " Управління", яка тепер містить погоджені параметри, елементи управління опорними точками, обтравочные маски, спотворення оболонок і інші функції.
 • Покращені функції палітри " Прозорість". Створювати і застосовувати непрозорі маски стало простіше завдяки новій кнопці "Створити маску/Звільнити", яка реалізує функцію маски на палітрі " Прозорість".
 • Реалістичний білий колір полотна. Встановіть білий колір полотна робочої області Illustrator CS6 для швидкої вибірки чистого білого кольору.

ПИТАННЯ, ЩО ЧАСТО ВИНИКАЮТЬ:

П: Що є програма Illustrator CS6 і на кого вона орієнтована?

В: Adobe Illustrator CS6 є стандартним галузевим програмним забезпеченням для роботи з векторною графікою, яке використовується самими різними дизайнерами по всьому світу для створення цифрової графіки, ілюстрацій і типографики для друкарського контенту, веб-матеріалів, інтерактивного контенту, відеороликів і контенту для мобільних пристроїв.

П: Що таке векторна графіка і в чому полягає її значення?

В: Векторна графіка - один з двох найбільш поширених графічних форматів у веб-дизайні; другий поширений формат - растрова графіка. Векторна графіка, у тому числі створена за допомогою програмного забезпечення Illustrator CS6, не залежить від дозволу; це означає, що розмір векторної графіки можна змінювати до безкінечності без втрати якості. Наприклад, логотип, створений за допомогою програми Illustrator, можна використати як на візитній картці, так і на щиті зовнішньої реклами, зберігаючи точність і деталізацію оригінального макету.

П: Які нові функції реалізовані в Illustrator CS6?

В: Програмне забезпечення Illustrator CS6 містить нову систему Mercury Performance System, яка забезпечує вбудовану підтримку 64-розрядних обчислень в ОС Mac OS і Windows, що дозволяє обробляти великі, складні файли з високою точністю, швидкістю і надійністю. Оновлений інтерфейс оптимізує виконання повсякденних завдань, а нові можливості для творчості дозволяють створювати і редагувати векторні візерунки, використати новий механізм трасування зображень, а також застосовувати градієнти до обведень.

П: чи Підтримує Illustrator CS6 32-розрядні операційні системи?

В: Illustrator CS6 підтримує 32-розрядні і 64-розрядні операційні системи Windows і тільки 64-розрядні операційні системи Mac OS. Відсутність підтримки 32-розрядних обчислень не вплине на більшість користувачів комп'ютерів Mac на базі процесорів IntelЋ. Відсутність підтримки 32-розрядних обчислень вплине тільки на користувачів Mac, які використовують комп'ютери Mac на базі процесорів Intel Core Duo.