До складу САПР AutoCAD LT входять інструменти креслення і деталювання, що дозволяють формувати проектні 2D-концепції та забезпечують взаємодію всіх учасників процесу проектування.

Основні відомості про продукт

Що являє собою AutoCAD LT 2014?

Autodesk AutoCAD LT 2014 – це САПР для створення і деталізації креслень, що дозволяє з високою продуктивністю випускати робочу документацію і співпрацювати із замовниками та колегами. Подробиці - на сторінці www.autodesk.ru/autocadlt. Існує також AutoCAD LT 2013 для Mac - версія AutoCAD LT, розроблена спеціально під Mac OS X.

Технологія

Чим відрізняється AutoCAD LT 2014 від AutoCAD 2014?

Ось три головні відмінності Autodesk AutoCAD 2014 від AutoCAD LT 2014:

  • 3D-моделювання. В AutoCAD LT відсутні інструменти 3D-моделювання та концептуального проектування.
  • Адаптація. Функціональний склад AutoCAD LT не можна розширити або адаптувати за допомогою таких мов програмування, як LISP, VBA і. NET, які підтримує AutoCAD. Утиліти Express Tools також доступні лише в AutoCAD.
  • Мережеве ліцензування. AutoCAD може використовувати мережеву ліцензію; в AutoCAD LT такої можливості немає.

Чи працює AutoCAD LT під Mac OS X?

AutoCAD LT 2013 для Mac підтримує деякі версії Mac OS X.

Яка схожість та відмінність між AutoCAD LT 2013 для Mac та AutoCAD LT 2014?

AutoCAD LT 2013 для Mac містить знайомі користувачам AutoCAD LT інструменти 2D-креслення і деталізації, що дозволяють створювати і змінювати об'єкти креслення, наносити пояснювальні елементи (текст, розміри і штрихування) і прикріплювати DWG-файли та зображення як зовнішні посилання. Більшість можливостей AutoCAD LT 2014 можна зустріти і в AutoCAD LT 2013 для Mac - наприклад підтримку PDF-підкладок, Диспетчер підшивок (відомий у Mac як Диспетчер проектів) і асоціативні масиви. AutoCAD LT 2013 для Mac дозволяє створювати файли за допомогою тієї ж оригінальною технологією DWG, що застосовується в AutoCAD LT 2014 і AutoCAD 2014. Основна відмінність між AutoCAD LT 2013 для Mac і AutoCAD 2014 полягає в інтерфейсі користувача. AutoCAD LT 2013 для Mac був розроблений відповідно із загальним для додатків Mac дизайном інтерфейсу. Замість стрічки в AutoCAD LT 2013 для Mac присутній рядок меню Apple і кілька палітр інструментів. Крім того, AutoCAD LT 2013 для Mac підтримує вбудовані в Mac OS X функції, такі як навігаційний режим «Cover Flow» та управління за допомогою жестів «Multi-Touch». Деякі функції в даний час підтримуються тільки платформою Windows. Серед них - DWF-і DGN-підкладки, створення і редагування динамічних блоків і зв'язок з даними.

Встановлення,налаштування і ліцензування

Де можна придбати AutoCAD LT2014?

AutoCAD LT 2014 можна придбати на DVD в роздрібних Інтернет-магазинах, у партнерів Autodesk або в Інтернет-магазині Autodesk за адресою www.autodesk.com/store. У деяких країнах AutoCAD LT для Mac 2013 можна придбати і завантажити в Mac App Store.

Чи можна ознайомитися з AutoCAD LT2014 перед тим, як купити цей продукт?

Продукт можна випробувати, закачавши демо-версію AutoCAD LT 2014. Повний набір функцій AutoCAD LT доступний безкоштовно * протягом 30 днів у 32 - і 64-розрядних версіях для PC і 64-розрядної версії AutoCAD LT 2013 для Mac. Адреса сторінки, де можна отримати демо-версію продукту: http://www.autodesk.ru/products/autodesk-autocad-lt/free-trial.

*Використання безкоштовних версій продуктів регулюється умовами доданого ліцензійної угоди з кінцевими користувачами.

Що таке активація продукту і як вона здійснюється?

Активація продукту є частиною вбудованої в багато програмні продукти Autodesk технології управління ліцензіями. Це безпечний і надійний спосіб визначення легальності використання програмного забезпечення Autodesk. У процесі активації перевіряється легальність серійного номера ПЗ та наявність дозволу використовувати його на даному комп'ютері. При цьому зареєстровані користувачі можуть використовувати своє програмне забезпечення, як і раніше. При першому запуску продукту можна активувати його в будь-який час доби через Інтернет або електронною поштою. В обох випадках активація та реєстрація виконуються в кілька етапів. Від вас буде потрібно ввести серійний номер продукту і дані про реєстрацію. Більш детальну інформацію про активацію продукту можна знайти на сторінці www.autodesk.ru/activation.

Чи дозволяє активація використовувати продукт на декількох комп'ютерах?

Іноді виникає потреба скористатися продуктом поза робочого місця. Для задоволення цієї потреби технологія активації продукту дозволяє встановити продукт на другий комп'ютер, що належить організації. При цьому обидві копії програмного забезпечення призначені тільки для роботи одного і того ж користувача. У кожен момент часу може бути використана тільки одна копія програми. Детальні відомості про те, як використовувати ПЗ з однокористувацькою ліцензією на двох комп'ютерах, ви можете знайти в Ліцензійній угоді.

Як передати ліцензію на інший комп'ютер?

Утиліта переміщення ліцензій в режимі онлайн (OLT) дозволяє передавати ліцензії з одного комп'ютера на інший. Вона замінює утиліту переміщення ліцензій (PLU) з попередніх версій продуктів Autodesk. Для передачі ліцензії необхідно запустити утиліту, вибрати функцію експорту, а потім авторизуватися на сайті OLT і «припаркувати» ліцензію на "парковці" Autodesk. Після цього утиліта переміщення ліцензій запускається на цільовому комп'ютері, викликається функція імпорту, і після авторизації на сайті OLT ліцензія імпортується на цільовий комп'ютер.

Чи можна активувати демо-версію, перетворивши її таким способом в повну комерційну версію?

Так. Оскільки демо-версія AutoCAD LT містить всі функції комерційного продукту, її можна без зусиль авторизувати і перетворити в повноцінну ліцензійну версію. Для активації продукту використовується серійний номер, вказаний на придбаному фізичному носії, або серійний номер, придбаний в Інтернет-магазині Autodesk. Якщо демо-версія активується до закінчення терміну її дії, видаляти демо-версію і встановлювати продукт заново з придбаного носія не потрібно. Якщо ж демо-версія не була активована протягом 30 днів, рекомендується видалити її перед установкою комерційної версії AutoCAD LT 2014.

Сумісність і взаємодія

Чи змінився в AutoCAD LT 2014 формат файлів креслень в порівнянні з 2013 версією?

Ні, в AutoCAD LT 2014 формат файлів залишився колишнім. AutoCAD LT 2014 сумісний з попередніми версіями AutoCAD LT і САПР AutoCAD. Працюючи в AutoCAD LT 2014, ви можете зберігати дані у форматах багатьох попередніх версій, включаючи R14 DWG і R12 DXF.

Чи можна в AutoCAD LT 2014 переглядати і зберігати креслення, створені в попередніх версіях?

AutoCAD LT 2014 дозволяє відкривати файли креслень з усіх попередніх версій AutoCAD LT. Функція "Зберегти як" зберігає креслення у форматах AutoCAD LT версій 14, 2000, 2004, 2007 і 2010. Крім того, для обміну інформацією з версіями, попередніми AutoCAD 14, можна зберігати файли у форматі AutoCAD DXF 12-ї версії.

Чи можна відкрити креслення AutoCAD LT 2014 у попередній версії AutoCAD LT?

Креслення AutoCAD LT 2014 можна відкривати в AutoCAD LT 2013 і навпаки. Для відкриття файлів у більш ранніх версіях можна використовувати додаток Autodesk DWG TrueView, яке дозволяє перетворювати файли DWG у формати AutoCAD 14, 2000, 2004, 2007 і 2010. DWG TrueView можна завантажити на сторінці www.autodesk.ru/dwgtrueview. Наявності встановленого AutoCAD LT для перетворення DWG-файлів не потрібно.

Чи можна відкрити файли, створені в AutoCAD LT для Mac, за допомогою AutoCAD LT (і навпаки)?

Так, AutoCAD LT і AutoCAD LT для Mac використовують один і той же формат файлів DWG. Файли, створені на одній платформі, легко переносяться на іншу; їх можна відкривати і редагувати. У AutoCAD LT для Mac можна відкривати та зберігати креслення так само, як і в аналогічній версії для Windows. 

Чи підтримуються в AutoCAD LT 2014 елементи призначеного для користувача інтерфейсу, створені в 2013 версії?

Так, при встановленні AutoCAD LT 2014 під Windows автоматично виконується перенесення користувацьких файлів адаптації (з розширенням CUI). При першому запуску AutoCAD LT 2014 утиліта перенесення пропонує перенести існуючі налаштування з попередньої версії AutoCAD LT. Засоби перенесення допоможуть перейти на нову версію, не втративши при цьому адаптовані меню, значки панелей інструментів, зразки штрихування, типи ліній, палітри інструментів і комбінації клавіш всіх версій продукту, починаючи з AutoCAD LT 2005. Додаткові кошти перенесення можна знайти на сторінці AutoCAD LT services & support. У AutoCAD LT для Mac кошти перенесення не включені.

Чи може AutoCAD LT 2014 працювати на одному комп'ютері з іншими додатками на базі AutoCAD?

Так. Згідно з умовами Ліцензійної угоди Autodesk AutoCAD LT може бути встановлений на комп'ютері разом з будь-якими іншими продуктами на базі AutoCAD, включаючи і ті, що засновані на AutoCAD 2014.

Чи сумісний AutoCAD LT 2014 з AutoCAD?

Так, AutoCAD LT 2014 повністю сумісний з AutoCAD 2014 року. Обидва продукти засновані на одній технології DWG, і файли, створені в одному з них, можна відкривати і використовувати в іншому.

Чи сумісні програми сторонніх розробників з AutoCAD LT або AutoCAD LT для Mac?

Ні. AutoCAD LT не підтримує програми сторонніх розробників, зокрема програми на LISP і додатки. NET.

Навчання та технічна підтримка

Як отримати пряму технічну підтримку?

Пряму технічну підтримку можна отримати у спеціалістів компанії Autodesk або її авторизованих партнерів. Крім того, учасники програми Підписка Autodesk отримують повний комплект послуг для придбаного продукту, включаючи підтримку і навчання, який дозволяє спростити оновлення продукту і підвищити продуктивність роботи. Передплатники Autodesk отримують веб-підтримку від технічних фахівців Autodesk з питань установки, настройки і роботи ПЗ. Подробиці можна дізнатися у авторизованого партнера Autodesk або на сторінці Центру Підписки.

Де можна отримати персональну підтримку і пройти навчання по AutoCAD LT 2014?

Якщо ви придбали продукт у авторизованого партнера Autodesk, ви можете звернутися до нього за інформацією про підтримку та навчанні. Щоб знайти найближчого до вас авторизованого партнера Autodesk, зв'яжіться з представництвом Autodesk або зайдіть на веб-сайт Autodesk. Повний перелік можливостей підтримки та навчання користувачів AutoCAD LT можна знайти на веб-сайті Autodesk.

Користувачі можуть пройти курс під керівництвом досвідченого викладача в Авторизованому навчальному центрі Autodesk (ATC®). У цих центрах проводяться курси з офіційним навчальним матеріалами Autodesk Official Training Courseware (AOTC) - як для новачків, так і для досвідчених користувачів AutoCAD LT. Авторизовані навчальні центри Autodesk проводять також свої спеціалізовані курси з AutoCAD LT і інші продукти Autodesk.

Підписка

Чи пропонується Підписка на AutoCAD LT 2014?

Так, для AutoCAD LT 2014 можна придбати Передплату. переваги Підписки Autodesk полягають у наступному:

  • Оновлення на останню версію AutoCAD LT. Передплатники Autodesk можуть завантажувати нові версії продуктів відразу ж після їх випуску.
  • Право на використання попередніх версій AutoCAD LT одночасно з новими. Можливість роботи з проектними даними, створеними в різних версіях продукту, забезпечує цілісність і безперервність процесу.
  • Можливість передавати файли через Інтернет і зберігати їх в хмарі завдяки новій технології Autodesk 360. Користувачі можуть відкривати, переглядати, додавати анотації і обмінюватися проектами з будь-якого місця, з будь-якого пристрою, в будь-який час.
  • Право на безкоштовну веб-підтримку від технічних фахівців Autodesk з питань установки, настройки і роботиAutoCAD LT.

Детальніше про переваги Підписка - на сторінці www.autodesk.ru/subscription.

На AutoCAD LT 2013 для Mac, що купується в інтернет-магазині Apple Mac Store, Підписка не поширюється.