ІНСТРУКЦІЯ ПО ВСТАНОВЛЕННЮ ПРОГРАМИ

ЗМІСТ:

  • Вступ
  • Початок встановлення
  • Вибір варіанту встановлення
  • Встановлення локальної версії
  • Встановлення мережевої версії
  • Реєстрація програми
  • Запуск програми

ВСТУП

Дана інструкція створена для того, що б Ви могли легко встановити програму Будівельні технології - Кошторис, витративши на це мінімум часу і сил. Інструкція сформована в стилі «крок за кроком», виконання яких гарантує швидке встановлення програми і гарний настрій.

Програма Будівельні технології - Кошторис призначена для автоматизації розрахунку і перевірки кошторисної документації відповідно до вимог національних нормативних документів: ДСТУ Б Д.1.1-1:2013, ДСТУ Б Д.1.1-2:2013, ДСТУ Б Д.1.1-3:2013 , ДСТУ Б Д.1.1-4:2013, ДСТУ Б Д.1.1-5:2013, ДСТУ Б Д.1.1-9:2013.

ПОЧАТОК ВСТАНОВЛЕННЯ

AVK 1

Перед запуском встановлення рекомендуєм відключити антивірусні програми, це позбавить Вас від зайвих повідомлень на екрані і скоротить час встановлення програмного комплексу.

Якщо у Вас операційна система Windows 7/8, запускайте файл встановлення SmetaDTU.exe по правій кнопці миші командою меню «Запуск від імені адміністратора».

У першому вікні (мал.1) Ви побачите, яку версію програми Ви встановлюєте, а також контактну інформацію про розробника. Натискаємо «Далі».

ВИБІР ВАРІАНТУ ВСТАНОВЛЕННЯ

AVK 2

З'явиться вікно з вибором варіанта встановлення (мал.2).

Залежно від придбаної, або раніше встановленої комплектації, виберіть необхідний варіант встановлення: локальна або мережева версія.

Натисніть «Далі».

ВСТАНОВЛЕННЯ ЛОКАЛЬНОЇ ВЕРСІЇ

AVK 3

Після вибору локальної версії, з'явиться вікно з вибором папки, в яку будуть встановлені файли програми (мал.3).

Якщо програма була раніше встановлена, то цей шлях визначається автоматично.

Зверніть увагу, що якщо Ви переносили папку з встановленою програмою в інше місце, то необхідно вказати правильний шлях для встановлення. Натискаємо «Далі»

AVK 4

Тепер все готово для встановлення. У наступному вікні натискаємо кнопку «Встановити» (мал.4).

AVK 5

По завершенню встановлення натисніть кнопку «Готово» (мал.5).

AVK 6

Після вибору варіанту встановлення мережева (див. мал.2) виберіть компоненти встановлення: СТС (робоче місце кошторисника), СТ - Адміністратор, FireBird 2.5 (мал.6).

Якщо на даному комп'ютері має бути встановлено тільки робоче місце кошторисника, то натискаємо «Далі» (даний варіант пропонується за замовчуванням).

Якщо на даний комп'ютер (сервер) необхідно встановити кошторисну нормативну базу, базу проектів, а також програму управління правами користувачів - виберіть опцію «СТ - Адміністратор».

СХЕМА ВСТАНОВЛЕННЯ МЕРЕЖЕВОЇЙ ВЕРСІЇ

AVK 7
AVK 8

Після вибору компонентів встановлення мережевої версії натисніть «Далі» (див.мал.6).

З'являється вікно з вибором папки для встановлення файлів програми (мал.7). Якщо програма була раніше встановлена, то цей шлях визначається автоматично.

Зверніть увагу, що якщо Ви переносили папку з встановленою програмою в інше місце, то необхідно вказати правильний шлях для встановлення.

Натисніть «Далі» для продовження встановлення.

AVK 9

Тепер все готово для встановлення, в наступному вікні натискаємо кнопку «Встановити» (мал.8).

AVK 10

По завершенню встановлення натисніть кнопку «Готово» (мал.9).

РЕЄСТРАЦІЯ ПРОГРАМИ

AVK 11

По завершенню встановлення автоматично завантажується програма «Будівельні Технології - Адміністратор», якщо вона була встановлена на даному комп'ютері.

Якщо в розділі «Інформація про сервер» з'явиться повідомлення «Режим роботи: Зупинено. Додаток не зареєстровано», клацніть команду «Реєстрація» розташовану в розділі «Адміністрування» (мал.10).

AVK 12

На екрані з'явиться вікно «Введення ключа реєстрації» (мал. 11).

Зв'яжіться з розробником за реквізитами, вказаними в даному вікні. Повідомте розробнику код користувача і введіть отриманий від розробника код реєстрації в поле «Відповідний код».

Натисніть кнопку «ОК».

AVK 13

Якщо, після реєстрації програми в розділі «Інформація про сервер» з'явиться повідомлення «Режим роботи: Обслуговування клієнтів» - програма готова до роботи (мал.12).

Тепер можна закрити вікно «Будівельні Технології - Адміністратор» і запустити програму «Будівельні технології - Кошторис».

ЗАПУСК ПРОГРАМИ

Запускайте програму по ярлику «СТ - Кошторис ДСТУ», розташованому на робочому столі Windows.

Бажаємо Вам приємної роботи!