Програма корпоративного ліцензування Microsoft Open License найкраще підходить для невеликих та середніх компаній. Це вигідний спосіб придбати найновіше програмне забезпечення Microsoft.

Які умови участі у програмі Microsoft Open License?

  • При першій закупівлі ліцензійного програмного забезпечення по програмі OLP вам необхідно придбати не менше п'яти програм. Але, після виходу на ринок веб-служб Майкрософт, які також продаються по програмі OLP, умова щодо 5 ліцензій по першому замовленні вже не є необхідною, якщо у вашому замовленні є хоча б одна з відповідних веб-служб.
  • Термін дії корпоративної угоди складає 2 роки. Протягом цих двох років ви зможете докуповувати будь-яку кількість програмних продуктів Майкрософт за вигідною ціною.

Для зручного управління ліцензіями ви будете мати свій кабінет на спеціально розробленому порталі Volume Licensing Service Center (VLSC).

VLSC - це зручний веб-портал для розгортання і адміністрування всіх придбаних вашою компанією по схемі OLP програм Майкрософт. У центрі Volume Licensing Service Center ви можете отримати придбані ліцензійні продукти, мати доступ до ключів, керувати угодами щодо корпоративного ліцензування та придбаними ліцензіями.

Для початку роботи з порталом VLSC вам необхідно зареєструватись, використовуючи електронну адресу, яка була вказана вами в угоді про корпоративне ліцензування. Також, необхідно мати обліковий запис Майкрософт, який можна зареєструвати безкоштовно.