Kaspersky Internet Security для Android

Список функцій. Загальні відомості.

Kaspersky Internet Security для Android прийшов на заміну Kaspersky Mobile Security та Kaspersky Tablet Security. Тепер ці два рішення об'єднані в один продукт, який отримав нову назву в рамках оновлення лінійки продуктів для домашніх користувачів.

Kaspersky Internet Security Android

Оновлена лінійка пропонує ряд переваг, серед яких - захист класу Internet Security для всіх підтримуваних платформ, в тому числі Android.

Незважаючи на те, що ми давно виходимо в інтернет з безлічі різних пристроїв, як і раніше широко поширена думка, згідно з якою захист класу Internet Security необхідний насамперед для ПК. Однак здійснення інтернет-покупок, перегляд веб-сторінок та спілкування в соціальних мережах однаково небезпечні для мобільних пристроїв і домашнього комп'ютера - адже всі ці пристрої підключаються до одного і того ж інтернету. Смартфони і планшети все частіше стають мішенню кіберзлочинців. Крім того, компактні і легкі пристрої легко втратити - а разом з ними і всі збережені на них дані.

Kaspersky Internet Security для Android – це сучасне захисне рішення для смартфонів і планшетів Android, оптимізоване для роботи на кожному з цих пристроїв, щоб користувач міг отримувати всі переваги інтернету, не відчуваючи проблем з безпекою і не відчуваючи впливу програми на роботу пристрою.

Ліцензування Kaspersky Internet Security для Android здійснюється у рамках моделі, що надає вигоду для користувачів захисту і індивідуальний підхід до їх потреб.

 • Весь функціонал продукту (безкоштовний і платний) реалізований в єдиному дистрибутиві
 • Безкоштовні функції доступні будь-якому користувачеві, який завантажив програму
 • Платний функціонал можна придбати безпосередньо через інтерфейс програми або через спеціалізований додаток. Крім того, передбачений пробний період (7 днів), протягом якого преміум-функціонал можна використовувати безкоштовно.

Ключові переваги версії MP7:

1.Едине рішення для смартфонів і планшетів

2.Оновлений інтерфейс в стилі KIS

3.Додано вікно статусу захисту пристрою

 • Перегляд в одному вікні усіх, що вимагають уваги користувача проблем, пов'язаних з подіями і налаштуваннями безпеки, таких як застосування, що потребують перевірки, застарілі антивірусні бази, минулі ліцензії, зміни в налаштуваннях і т.д.
 • Можливість вирішити виявлені проблеми одним дотиком
 • Вид вікна оптимізований для кожного типу пристроїв - наприклад, на смартфоні показуються лише установки / події, актуальні для смартфонів

Порівняння безкоштовного і платного функціоналу продукту

Безкоштовні функції доступні для всіх користувачів, що встановили програму. Платний функціонал можна придбати безпосередньо через інтерфейс продукту або через спеціалізований додаток, а також використовувати його безкоштовно протягом пробного періоду (7 днів).

ФункціяБезкоштовноПлатно
Захист від шкідливого ПЗПередові захисні технології
Захист в режимі реального часу
Автоматична перевірка
Перевірка на вимогу
Анти-злодійБлокування та Пошук
Видалення даних
Звуковий сигнал "Сирена"
Таємне фото
SIM-Контроль (тільки для смартфонів)
Секретний код (для активації команд модуля Анти-Злодій)
Веб-портал для управління функціоналом модуля Анти-Злодій
Веб-фільтрБлокування небезпечних сайтів до переходу за посиланням
Перевірка посилань в отриманих SMS-повідомленнях (тільки для смартфонів)
ФІЛЬТРАЦІЯ ВИКЛИКІВ І SMS (тільки для смартфонів)
ОСОБИСТІ КОНТАКТИ (тільки для смартфонів)
ПРОДУКТИВНІСТЬ І ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ - ОПТИМІЗАЦІЯ ДЛЯ КОЖНОГО ПРИСТРОЮ

ФункціяОпис
Protection Захист від шкідливого ПЗ
Передові технології захисту

Kaspersky Internet Security для Android забезпечує захист найвищого класу від вірусів, шпигунського ПЗ, троянських програм, черв'яків, ботів і інших шкідливих програм. Об'єднуючи традиційні сигнатурні методи захисту і нові проактивні (евристичні) технології, рішення працює у фоновому режимі, надаючи мінімальний вплив на продуктивність пристрою. Кожен файл, додаток, поштове вкладення або медіа-файл піддаються перевірці, що дозволяє забезпечити надійний захист користувачів від новітніх загроз. Крім того, в будь-який момент доступні звіти про всі дії програми (виконані перевірки, виявлене шкідливе ПЗ, заблоковані веб-сайти і встановлені оновлення).

Захист в режимі реального часу

Поповнюючи традиційні сигнатурні і нові проактивні методи захисту, хмарні технології дозволяють забезпечити максимальний рівень безпеки смартфона або планшета, надаючи миттєвий захист в режимі реального часу від новітніх загроз.

 • Автоматична перевірка завантажуваних додатків на наявність вірусів
 • Миттєве реагування на новітні загрози в режимі реального часу
Автоматична перевіркаУ разі придбання платного функціоналу або його активації на пробний період, Kaspersky Internet Security для Android перевіряє всі файли і оновлювані програми та файли на наявність загроз.
Перевірка на вимогу  

Ви можете вручну запустити перевірку завантажуваних додатків і файлів:

 • повну перевірку на наявність вірусів
 • перевірку папок,
 • перевірку пам'яті
 • перевірку програм, встановлених вручну
Веб-фільтр

Безпечний перегляд веб-сайтів

Захист ваших особистих даних за рахунок блокування шкідливих і шахрайських посилань, в тому числі посилання на фішингові веб-сайти, які використовуються для крадіжки грошей користувачів.

Перевірка посилань у SMS-повідомленнях (тільки для смартфонів)

Рішення перевіряє всі посилання в одержуваних SMS-повідомленнях та повідомляє вас в тому випадку, якщо вони є шкідливими або фішингові.
Анти-злодій
Веб-портал для управління функціоналом модуля Анти-Злодій

У разі втрати або крадіжки вашого смартфона Android ви можете віддалено керувати функціоналом модуля Анти-Злодій через свій особистий аккаунт на веб-порталі Kaspersky Anti-Theft Web Management:

 • Активувати всі команди модуля Анти-Злодій: Блокування, Видалення даних, GPS-Пошук, Таємне фото і SIM-Контроль
 • Переглядати записи про останні виконані дії - наприклад, про активуванні функцій - а також статус і результати виконання команд модуля Анти-Злодій
Блокування та Пошук

Віддалене блокування і пошук зниклого пристрою.

Смартфони і планшети досить компактні і мало важать, тому вони легко можуть бути загублені або вкрадені. У цьому випадку ви можете віддалено заблокувати свій пристрій, повністю виключивши доступ до вашої особистої інформації.

Ви також можете створити спеціальне повідомлення, яке буде виведено на екран вашого пристрою після його блокування (наприклад, повідомлення про те, як повернути пристрій законному власнику).

Крім того, ви можете дізнатися приблизне місцезнаходження вашого планшета або смартфона за допомогою даних GPS, GSMи Wi-Fi-з'єднання, отримавши посилання на GoogleMaps з координатами пристрою.

Видалення даних

Видалення конфіденційної інформації.

Якщо у вас немає впевненості в тому, що зниклий пристрій вдасться повернути, ви можете дистанційно видалити з нього свою особисту інформацію. Залежно від ваших потреб і переваг, можливе видалення інформації на одному з наступних рівнів:

 • Очищення карти пам'яті та видалення особистої інформації - видалення всіх даних з картки пам'яті, історії дзвінків, акаунтів GooglePlay, електронної пошти та соціальних мереж, текстових повідомлень, контактів і подій у календарі
 • Очищення карти пам'яті і повернення пристрою до заводських налаштувань - видалення всіх даних, що зберігаються у внутрішній пам'яті пристрою та на картці пам'яті, і повернення пристрою до заводських налаштувань
Звуковий сигнал «Сирена»

Активація звукового сигналу допомагає знайти пристрій.

Якщо ви не можете знайти ваш планшет або телефон, але припускаєте, що він може бути десь поблизу, активуйте звуковий сигнал «Сирена» через веб-портал Kaspersky Anti-Theft Web Management. Ваш пристрій видаватиме звуковий сигнал до тих пір, поки ви не відключите його, скориставшись своїм секретним кодом.

Таємне фото

Непомітно сфотографуйте тих, хто використовує ваш зниклий пристрій.

Якщо ви підозрюєте, що ваш смартфон або планшет Android був вкрадений або несанкціоновано використовується іншою особою, Kaspersky Internet Security для Android може непомітно сфотографувати того, хто використовує ваш пристрій, а потім відправити зроблені знімки на ваш особистий аккаунт на порталі Kaspersky Anti-Theft Web Management.

SIM-Контроль (тільки для смартфонів)

Встановіть контакт зі зниклим телефоном, навіть якщо в ньому замінили SIM-карту.

Функція SIM-Контроль дозволяє автоматично заблокувати загублений або вкрадений смартфон і повідомляє вам новий номер пристрою, якщо в ньому замінили SIM-карту.

Секретний код

Секретний код доступу до налаштувань.

Kaspersky Internet Security для Android захищений від несанкціонованого видалення. Сторонні додатки та інші користувачі не можуть отримати доступ до налаштувань продукту без секретного коду, який відомий тільки вам.

Фільтрація викликів та SMS (тільки для смартфонів)
Фільтрація викликів та SMS

Приймайте тільки потрібні дзвінки та повідомлення.

Функція фільтрації викликів і SMS дозволяє уникнути небажаних дзвінків, а також:

 • Легко додавати номери, з яких надходять дзвінки і SMS-повідомлення, у ваші особисті білий і чорний списки - вручну або автоматично
 • Автоматично блокувати дзвінки та SMS, що приходять з прихованих і нецифрових номерів
 • Встановлювати режими фільтрації - тільки для SMS, тільки для дзвінків, для SMS та дзвінків
Особисті контакти (тільки для смартфонів)
Особисті контакти Ви можете з легкістю приховати від сторонніх очей вашу конфіденційну інформацію: список контактів, відомості про вхідні та вихідні дзвінки й SMS, а також відповідні записи в журналах. З метою більшої зручності ця функція може бути активована вручну, автоматично або віддалено.