Оновлення ліцензії для антивіруса Касперського

Для того, щоб антивірус забезпечував високий рівень захисту Вашого комп’ютера від різного виду вірусів та шкідливих програм, потрібне регулярне оновлення антивірусних баз та використання нових версій програмного забезпечення.

Основні поняття:

Ліцензія на антивірус Касперського - це право на використання програми та зв’язаних з нею додаткових послуг, передбачених «Лабораторією Касперського» або її партнерами.

Термін дії ліцензії – це період, під час якого програма повністю функціонує, і Вам надаються додаткові послуги:

 • технічна підтримка;
 • поновлення баз і модулів програми.

Комерційна ліцензія – це платна ліцензія з обмеженим терміном дії (наприклад, один рік), що надається при купівлі антивірусного захисту від «Лабораторії Касперського».

Одна ліцензія може поширюватися на кілька комп'ютерів. Під час дії комерційної ліцензії доступні всі функції програми і додаткові послуги (технічна підтримка, оновлення баз і модулів програми).

Після закінчення терміну дії комерційної ліцензії програма антивірус Kaspersky 2012 продовжує виконувати всі свої функції, однак оновлення антивірусних баз не проводиться. Ви, як і раніше, можете проводити антивірусну перевірку комп'ютера і використовувати компоненти захисту, але тільки на основі антивірусних баз, актуальних даті закінчення терміну дії ліцензії.

Якщо термін дії Вашої ліцензії закінчується, тоді Вам потрібно активувати антивірус новим кодом активації, отриманим під час продовження ліцензії. Оптимальний час оновлення ліцензії - не раніше, ніж за 10-14 днів до закінчення терміну дії поточної ліцензії. Якщо термін дії ліцензії Вашого продукту закінчився, Ви не зможете отримувати необхідні оновлення антивірусних баз і програмного забезпечення та повністю захистити свій комп’ютер. Придбавши поновлення для антивірусу Касперського , Ви робите вибір на користь надійного захисту й надання своєчасної допомоги Вашому комп’ютеру, завдяки постійному контролю над усіма можливими джерелами проникнення, серед яких найчастіше виявляються: зовнішні носії інформації, Інтернет та електронна пошта.

Про процедуру оновлення ліцензії.

Якщо на Вашому комп'ютері встановлений Kaspersky 2011, то Вам потрібно спочатку оновитись до 2012 версії. Для цього необхідно виконати наступні дії:

 • Загрузіть дистрибутив програми собі на комп’ютер. Для цього Вам потрібно зайти на офіційний сайт «Лабораторії Касперського» http://www.kaspersky.ru/, вибрати меню «Загрузити», а потім перейти в лівому куті на підменю «Дистрибутиви продуктів» та завантажити необхідну версію програми.
 • Видаліть поточну (застарілу) версію антивірусу. Щоб уникнути некоректного видалення продукту вийдіть з програми. Для цього в правому нижньому кутку екрана натисніть правою кнопкою миші на значок Касперського і в контекстному меню виберіть пункт «Вихід». Потім, зайдіть в меню «ПУСК», перейдіть в «Панель управління», виберіть меню «УСТАНОВКА ТА ВИДАЛЕННЯ ПРОГРАМ» та деінсталюйте стару версію антивірусу 2011, при цьому незабудьте зберегти параметри програми. Якщо інформація про активацію збережена, то залишений термін ліцензії буде автоматично додано після установки нової версії.
 • Запустіть інсталяцію нової версії програми Касперського 2012, пройдіть усі пункти, дотримуючись інструкцій «Майстра установки» та через декілька хвилин антивірус буде встановлено на Ваш персональний комп’ютер.
 • Перезапустіть комп’ютер.
 • Активуйте антивірус.

Процедура активації Скреч-карткою. 

  • Перевірте доступ до мережі Інтернет комп’ютера, ліцензію якого потрібно поновити.
  • Встановіть останню версію антивірусу : http://www.kaspersky.ru/productupdates (див. попереднє меню).
  • Витріть захисний шар , під яким знаходиться код активації.

Код активації – це послідовність латинських літер і цифр, розділених дефісами на чотири блоки по п’ять символів, наприклад: AA111-AA111-AA111-AA111. Код активації – це код, який надається Вам при покупці комерційної ліцензії. Цей код необхідний при активації програми.

 • Відкрийте головне меню програми «Антивірус Касперського», для цього двічі клацніть по іконці програми в системному лотку (треї). Натисніть на посилання «Ліцензія», далі перейдіть у вікно «Управління ліцензіями», виберіть опцію ввести код активації.
 • Відкрийте вікно «Майстер активації» розділ «Активувати комерційну версію», і там введіть отриманий код активації. Натисніть «ОК», перезапустіть програму. Будьте уважні, код активації необхідно вводити тільки латинськими символами.
 • У вікні управління ліцензіями відобразиться інформація про нову ліцензію.