Портал для завантаження дистрибутиву Corel

На початку грудня компанія Corel оголосила про запуск порталу для завантаження ліцензійного ПО, який надає на даний момент можливість безкоштовного електронного завантаження дистрибутивів для наступних продуктів :

- CorelDRAW Graphics Suite X6 і X5

- Corel Painter 12 - CorelCAD і CorelCAD 2013

- Corel DESIGNER Technical Suite X5

- WordPerfect Office X6 Professional і Standard.

В майбутньому список продуктів розширюватиметься.

Замовникам більше немає необхідності придбання диску з програмним забезпеченням (медіапак), вони можуть завантажити дистрибутиви придбаних продуктів відразу після отримання ліцензії. Проте зверніть увагу: медіапаки як і раніше можна купити у "Компанії "Уні-сервіс", оскільки можливість придбання фізичного носія важлива для багатьох замовників.

Посилання на портал завантаження - http://www.corel.com/licensedownload - вказане в кожній ліцензії. Для входу на портал потрібно пройти реєстрацію на сайті corel.com, також з метою верифікації користувач повинен вказати дату замовлення, номер замовлення, кількість придбаних ліцензій і серійний номер продукту.

За час роботи з моменту запуску порталу на адресу технічної підтримки не поступило жодній претензії на адресу порталу.

- Портал підтримує комерційні і академічні ліцензії, повні і Upgrade версії. Для ліцензій Maintenance як і раніше необхідно придбати медіапак.

- Дистрибутиви доступні для скачування у форматі ISO(образ CD/DVD), вподальшому цей дистрибутив може бути записаний на диск, або відтворений в режимі емуляції дисковода.

- Усі замовники, які придбали свої CTL ліцензії на перелічені вище продукти раніше, можуть отримати доступ до Порталу з використанням даних, вказаних в їх ліцензіях.