Все про Adobe Creative Cloud для робочих груп

Creative Cloud для робочих груп пропонує повний набір додатків Creative Suite Master Collection з можливостями, що регулярно додаються, вибором мови інтерфейсу і додатковими програмами для креативної роботи (Photoshop Lightroom і Acrobat XI), а також ексклюзивними додатками для веб-дизайну і розробки (Adobe Muse і сімейство Edge). Окрім цього користувачі Creative Cloud для робочих груп дістають можливість опублікувати роботу у вигляді сайту, що використовує веб-шрифти від TypeKit, на хостинг-сервісі Business Catalyst з кошиком, оплатою, аналітикою і усім необхідним або у вигляді iPad- застосування за допомогою Digital Publishing Suite Single Edition. Нарешті, користувачі Creative Cloud для робочих груп мають можливість навчатися новим функціям програм по відеоуроках і управляти складом команди, кожен учасник якої отримує 100 ГБ хмарного простору для синхронізації файлів і доступу до них з мобільних пристроїв і з планшетних додатків Photoshop Touch і Ideas.

При цьому Creative Cloud для робочих груп максимально простий і зручний для роботи. Після оплати користувачі викачують спеціальне застосування, що відповідає за встановлення на робоче місце положення усіх наявних в Creative Cloud креативних інструментів, подальший запуск і робота яких здійснюватиметься з вашого комп'ютера. Реєстрація для діставання доступу до рішення проходитиме через Adobe ID. Сертифікований партнер Adobe, що здійснив продаж, запрошує клієнта в спеціальну програму ліцензування VIP, де клієнт реєструється по Adobe ID, який є єдиним ідентифікатором даних про придбані ліцензії і дозволяє управляти ними. Після установки і активації продукт запускається, як це зазвичай відбувається з ліцензіями Adobe. У користувачів Creative Cloud немає необхідності мати постійний зв'язок з мережею. Доступ в Інтернет знадобиться приблизно раз на місяць - для перевірки терміну дії ліцензії і скачування останніх оновлень, проте, це не викличе незручностей при роботі з додатком.

Попри те, що Creative Cloud для робочих груп призначений, в першу чергу, для творчих команд, індивідуальні користувачі також можуть придбати цю версію і використати усі її можливості.

Які нові можливості доступні в Creative Cloud?

Для фотографів незамінні професійні інструменти, які є індустріальним стандартом в області обробки растрових зображень, такі як Adobe Photoshop CS6 і інструменти для пакетної обробки і каталогізації фотографій Adobe Lightroom 4. Новий інтерфейс Photoshop тепер дозволяє настроювати яскравість елементів управління і фону під робочим зображенням і пропонує сотні поліпшень для зручнішої і швидшої роботи. Модуль Adobe Camera Raw 7 розкриє усі можливості файлів JPEG і RAW за допомогою поліпшених функцій обробки і розширеного набору елементів управління. Також ви зможете збільшувати деталізацію в яскравих областях зображення, зберігаючи насиченими темні зони.Тепер створювати реалістичне розмиття за допомогою зручних засобів управління ефектами стане набагато простіший. Ефекти нахилу і зрушення, розмиття усього зображення і підвищення різкості навколо потрібної точки, застосування різних типів розмиття до декількох точок - усе це знаходиться в арсеналі Photoshop CS6, а прискорення через Mercury Graphics Engine дозволяє вмить оцінити результати. Інтеграція з Photoshop Touch, представленому на планшетних пристроях, пропонує інтуїтивно зрозумілі функції і управління з сенсорного екрану і дозволяє швидко створювати різні проекти, колажі з фотографій.

Зараз переважна більшість фотокамер дозволяють знімати відео високої роздільної здатності, розширюючи межі творчості. Для обробки відеоматеріалів і створення привабливих відеоспецефектів в арсеналі вам тепер доступний професійний інструмент відеомонтажа Adobe Premiere CS6. Монтаж відеоматеріалу стає швидким і зручним за допомогою поліпшень, серед яких більше 50 реалізовані в допомогу тим, хто переходить з інших нелінійних відеоредакторів або освоює новий інструмент. Ви зможете перетворити роботу з межами кліпів в швидкий інтуїтивний процес так, як вам зручно (прямо на таймлайні з клавіатури або в монтажному моніторі за допомогою клавіш JKLIO); стабілізувати рухоме зображення з камери, що рухається, або автоматично фіксувати по потрібному кадру Ефект Warp Stabilizer допоможе вам прибирати тремтіння і компенсує дисторсію вертикальних об'єктів, що виникає при зйомці цифровими дзеркальними фотоапаратами., а Adobe Digital Publishing Suite дозволить вам опублікувати фотоальбом або портфоліо на iPad, пропонуючи нові можливості для вашого бізнесу і просування власного бренду на ринку.

Дизайнерам і видавцям рішення дозволить створювати і публікувати контент у будь-якому середовищі. Підтримка 64-розрядних платформ в Adobe Photoshop і Illustrator полегшує роботу з великими, складними файлами. Завдяки поліпшеним векторним інструментам в Illustrator, точним інструментам малювання фігур, натуральним кистям, що настроюються, і розширеним елементам управління контурами, створення яскравого дизайну, що запам'ятовується, за допомогою Creative Cloud для робочих груп стане набагато простіше. Також рішення дозволить користувачам з легкістю перетворювати проекти для друку в проекти для інтернету і мобільних пристроїв. Користувачі зможуть упорядковувати і переглядати до 100 монтажних областей різних розмірів; додавати, видаляти і перейменовувати області і міняти порядок їх розташування. Ви зможете працювати з градієнтами безпосередньо на об'єкті, задавати розміри еліптичних градієнтів, створювати градієнти для обведень і сіток, коригувати кольори і настроювати параметри непрозорості. Інструменти Creative Cloud для робочих груп дозволять створювати макети багатофункціональних публікацій для iPad і планшетних ПК на базі Android і з легкістю адаптувати їх під різні друкарські формати і для перегляду на екранах будь-яких розмірів. За допомогою інтегрованої підтримки Adobe Digital Publishing Suite Single Edition користувачі отримають можливість створювати виразні електронні книги і найсучасніший контент для планшетних пристроїв, готовий до поширення. Тепер можна створити необмежене число додатків для iOS з інтерактивним контентом без написання коду або за допомогою інструментів веб-розробки і анімації на основі HTML5. Увесь контент буде повністю ув'язнений усередині - додавши лише зображення іконок і заставок, ви отримаєте повністю готове до розміщення в iTunes Store додаток для облаштувань iPad, iPhone або iPod Touch.

Створювати документи і відразу виводити їх на друк або перетворити у файли PDF для відправки на настільні і професійні принтери тепер не складе труднощів. Оперативна переддрукарська перевірка, використання прикладених шрифтів, фоновий експорт файлів PDF, технологія JDF і функція експорту у файли PDF/X дозволяють скоротити час розробки проектів і звести помилки до мінімуму. Ви зможете застосовувати "гнучкі" правила перекомпонування сторінок для того, щоб автоматично адаптувати вміст при створенні в InDesign альтернативного макету з іншим розміром і орієнтацією. А також - створювати дизайн вебсайтів на основі новітніх стандартів аналогічно роботі над друкарськими макетами за допомогою звичних інструментів, сотень веб-шрифтів і простих засобів створення інтерактивності.

У Creative Cloud для робочих груп web- дизайнери і розробники знайдуть усі необхідні інструменти для створення універсальних веб-сайтів на основі HTML5 і CSS3 за допомогою адаптивних макетів в Adobe Dreamweaver. Користувачі зможуть створювати складні адаптивні веб-сторінки без необхідності написання численних рядків коду, використати "гумові макети" (fluid grid layouts) для створення проектів, які автоматично змінюються відповідно до розмірів екранів настільних комп'ютерів і пристроїв, а також додавати складні інтерактивні елементи за допомогою підказок за кодом jQuery. Інструменти, що входять в пакет, допоможуть швидко створювати додатки для Android™ і iOS за допомогою мобільного середовища Adobe PhoneGap™ Build™, а також перетворювати існуючі сайти на основі HTML, CSS3 і JavaScript в мобільні прямо з Dreamweaver. Окрім цього ви зможете створювати і редагувати анімаційні переходи і за допомогою тимчасової шкали і редактора руху і використати зворотну кінематику з метою створення природного руху при анімації персонажів.

До складу Creative Cloud для робочих груп також входить унікальне сімейство Edge з декілька застосувань і сервісів для HTML- дизайну анімації і розробки :

Edge Animate - візуальне створення анімованого і інтерактивного контенту нативний на HTML, CSS і JavaScript в середовищі, побудованому на WebKit, що гарантує широку сумісність матеріалу на сучасних браузерах і мобільних пристроях.

Edge Reflow - створення "гумових" макетів сайтів і візуальних рішень, що адаптуються під доступну ширину екрану на основі нових можливостей CSS.

Edge Code - продуктивна розробка коду HTML, CSS і JavaScript для контенту і додатків в інноваційному редакторові коду на основі проекту з відкритим кодом Brackets.

Edge Inspect - засіб попереднього перегляду і тестування веб-дизайну на реальних мобільних пристроях. Сайт в настільному браузері синхронно виводиться на мобільний екран з урахуванням особливостей "гумових" макетів і можливістю запису знімків екранів з усіх підключених пристроїв.

Edge Web Fonts -доступ до бібліотеки безкоштовних веб-шрифтів від Adobe, Google і співтовариств дизайнерів-шрифтовиків на платформі TypeKit.

PhoneGap Build -сервіс по трансформації мобільних вебсайтів в додатки для платформ iOS, Android, Windows Phone, Blackberry, webOS і Symbian.

Веб-шрифти дозволять вам оформляти сайт з точністю, раніше доступної тільки на папері, а також зберегти можливість повнотекстового пошуку і цілісність стилістики вашого бренду або рекламної кампанії. TypeKit пропонує краще зі світу комерційної типографії з підтримкою багатьох мов, включаючи російську, і одну з самих просунутих платформ безперебійної доставки шрифтів під різні браузери і операційні системи. Підбір шрифтів зручний і наочний - можна шукати по класифікації, властивостям (наприклад, мові), або рекомендованому застосуванню, при цьому підключення шрифту на сторінку є просте копіювання і вставка двох готових рядків HTML- коду в її розділ <head>. Зручний Kit Editor дозволяє налаштувати усі аспекти використання потрібного шрифту в CSS.

Професіоналам в сферах мовлення і постпродакшн рішення буде зручно наявністю повного набору інструментів для відеозахоплення, нелінійного монтажу, створення відеоспецефектів, авторингу blu - ray і DVD дисків, декодування у будь-який формат у складі Adobe Prelude, Adobe Premiere Pro, Adobe After Effects, Adobe Encore і Adobe Media Encoder. Інтегровані в Creative Cloud для робочих груп Adobe Photoshop і Adobe Illustrator дозволяють з легкістю обробляти растрову і векторну графіку, використовуючи її в проектах.

Ви зможете монтувати матеріал з максимальною зручністю і швидкістю в оптимізованому інтерфейсі Adobe Premiere Pro CS6 - центрі професійної роботи з відео; вільно експериментувати з матеріалом за допомогою нових інструментів ретуші з урахуванням оточення в Adobe Photoshop або завдяки технологіям аналізу тривимірних сцен в After Effects. Adobe SpeedGrade для професійної кольорокорекції відео найвищого класу також входить до складу рішення. Переглядайте, сортуйте і обрізайте кліпи в новій панелі " Проект" з розміром мініатюр, що налаштовується.Миттєвий передперегляд при проведенні курсора над кліпом(скраббінг) і можливість установки точок входу і виходу з клавіатури прискорює підготовку монтажних складок без попереднього відкривання кліпів в моніторі початкового матеріалу. Ви зможете збільшувати швидкість обрахунку і виведення в рази і економити час при збереженні максимум якості, працюючи нативними практичними з будь-якими відеоформатами без необхідності заздалегідь транскодування. Тепер у вашому розпорядженні також підтримка ARRI ALEXA, RED EPIC, RED SCARLET - X і Canon Cinema EOS C300.

У Creative Cloud для робочих груп користувачі зможуть ефективно працювати з проектами високого розділення в Adobe After Effects, навіть з глибиною кольору 32 біта на канал в композиціях HD, 2K і 4K. Інтелектуальне кешування дозволить не втрачати час на повторний рендер усієї композиції при змінах в окремих шарах. Завдяки повному залученню ресурсів 64-бітових платформ і операційних систем. Adobe After Effects став швидший і " отзывчивее", тепер інструмент аналізує рух камери відносно сцени, розпізнає тривимірну конфігурацію простору в двовимірних кадрах, що радикально спрощує прив'язку об'єктів до точок, віртуально зафіксованих відносно тривимірних об'єктів в кадрі. Ви зможете довірити Media Encoder будь-які завдання по тому, що перекодувало відеоформатів, а засіб спільної розробки сценаріїв і планування знімального процесу Adobe Story Plus зробить можливим імпорт сценаріїв з Final Draft, Movie Magic Screenwriter і Microsoft Word.

Крім того до складу рішення Creative Cloud для робочих груп входить новий унікальний компонент Creative Cloud Training. Він пропонує велику бібліотеку учбового керівництва і пробних версій курсів, розроблених знаменитими партнерами по навчанню(Kelby Training, video2brain і Attain) і сприяючих успішному навчанню користувачів Creative Cloud роботі з доступними інструментами і послугами.

Про Creative Cloud для робочих груп Adobe Creative Cloud для робочих груп надає користувачам необмежений доступ до завантаження і установки усіх додатків Adobe Creative Suite® для настільних систем, а також інших застосувань, у тому числі Adobe Photoshop Lightroom®, Adobe Muse, інструментів і служб Adobe Edge, інструментів для розробників ігор, і забезпечує інтеграцію з додатками Adobe Touch*. За наявності Creative Cloud користувачі також дістають доступ до послуг публікації для розміщення додатків і веб-сайтів, до хмарного сховища, до нового продукту і вийнятковим оновленням у міру їх випуску, а також можливість синхронізації з будь-яким пристроєм.

Про корпорацію Adobe Systems
Компанія Adobe змінює світ за допомогою цифрових технологій. Додаткові відомості дв. на веб-сайті www.adobe.com.

* Потрібно підключення до Інтернету. Adobe Creative Cloud, доступні тільки користувачам від 13 років після прийняття ними додаткових умов і політики конфіденційності Adobe в Інтернеті. Додатки і онлайн-послуги доступні не в усіх країнах і не на усіх мовах. Може знадобитися реєстрація користувача, вони можуть бути змінені, і доступ до них може бути призупинений без повідомлення. За користування послугами і за підписку може стягуватися додаткова плата.