Bitdefender GravityZone Advanced Business Security

1 021,00 ₴
Без податку

Bitdefender GravityZone Advanced Business Security - комплексне рішення безпеки для робочих станцій, серверів, пошти і мобільних пристроїв.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Bitdefender GravityZone Advanced Business Security та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Тип ліцензії
К-сть ПК
Кількість

На відміну від традиційних рішень, які об'єднують застарілі Windows додатки, Bitdefender GravityZone поєднує в собі всі служби безпеки для організації в рамках єдиної платформи та пропонує кращу комбінацію захисту і продуктивності.

  • Зараження системи і уповільнення пішли в минуле з #1 рішеннями для захисту і продуктивності( за даними незалежних тестів).
  • Використовуйте єдину уніфіковану консоль для управління захистом робочих станцій і серверів, віртуальних і фізичних машин, мобільних пристроїв і електронної пошти.
  • Брендмауер для захисту від всіх загроз, вчасне виявлення інтернет-атак, веб-фільтрація.

Ключові переваги Bitdefender GravityZone Advanced Business Security:

Комплексний і економічно ефективний захист.

Bitdefender GravityZone Advanced Business Security дає організаціям ефективний захист для фізичних або віртуальних робочих станцій і серверів, а також мобільних пристроїв, використовуючи ліцензію для кожної окремої кінцевої точки.

Включений захист для Exchange

Захист Exchange включений без додаткової оплати, кількість поштових скриньок, що покриваються пропорційно кількості одиниць в ліцензії.

Лідируючий анивірусний та антиспам захист.

Bitdefender отримав нагороду AV-Test Best Performance 2014 за кращу продуктивність і юзабіліті. Єдине рішення, яке виграло всі 35 нагород VBSpam на сьогоднішній день, Bitdefender послідовно підвищує рівень виявлення спаму.

Оптимізоване управління безпекою.

Організації можуть використовувати хмарну консоль управління або розгорнути її локально. Локальна консоль Bitdefender у вигляді віртуального додатку на базі Linux вже налаштована і може бути готова до використання протягом двох годин. Зручний дизайн, гранульовані параметри, інтеграція з Active Directory, Citrix XenServer або VMWare vCenter, заощадять час і спростять процеси забезпечення безпеки.

AL1287100A-EN

Характеристики

Призначення
для дому та бізнесу