Bitdefender GravityZone Business Security

670,00 ₴
Без податку

Bitdefender GZ Business Security - набір служб безпеки, розроблений для малого і середнього бізнесу, що об'єднує #1 захист з простим централізованим управлінням.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Bitdefender GZ Business Security та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Тип ліцензії
К-сть ПК
Кількість

Bitdefender GravityZone Business Security - захист робочих станцій і серверів.

  • Економте час - дистанційне встановлення, контроль і моніторинг безпеки для всіх комп'ютерів. Економічне рішення - захистіть комп'ютери і сервери Вашої компанії. Співпрацюйте з кращими - вибирайте безпеку BitDefender.

Ключові переваги Bitdefender GravityZone Business Security

Фокусуйтесь на бізнесі

Використовуючи Bitdefender GravityZone Business Security, Ви повністю фокусуєтесь на бізнесі. У Вас вже і так достатня кількість бізнес-питань. Тепер настав час приділяти більше уваги Вашій повсякденній діяльності і забути про проблеми безпеки.

Легке встановлення та управління

Bitdefender GravityZone Business Security дуже легкий в управлінні. Він може бути встановлений протягом декількох хвилин і не вимагає спеціальних навичок програмування.

Економія коштів

З Bitdefender GravityZone Business Security Ви заощадите гроші і час. Ви можете додати ІТ безпеку в список економії коштів. Cloud розміщення цього антивірусу переносить адміністрування безпеки в хмару, економлячи гроші на відміні купівлі додаткового апаратного забезпечення. Якщо Вам потрібен захист географічно розрізнених філій, Ви заощадите за рахунок централізованого управління, наданого Bitdefender, виключаючи витрати на покупку і обслуговування обладнання.

Кращий захист + продуктивність

Отримайте кращий захист і продуктивність. Ви, можливо, вже спробували багато продуктів для ІТ захисту. Спробуйте Bitdefender GravityZone Business Security, так як Bitdefender незмінно займає #1 позиції в тестах незалежних оглядачів, таких як AV-TEST і AV Comparatives і не ставить під загрозу захист заради продуктивності.

AL1286100A-EN

Характеристики

Призначення
для дому та бізнесу