Avira Antivirus Pro для Android

174,00 ₴
Без податку

Avira Antivirus Security Pro для Android - продукт для тих, хто хвилюється за дані на своєму телефоні чи планшеті на базі Android.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Avira Antivirus Security Pro для Android та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Тип ліцензії
К-сть ПК
Термін
Кількість

В сучасному світі ми використовуємо телефони та планшети для зв'язку, роботи, відпочинку, спілкування та перегляду інтернет-сторінок.

Avira Antivirus Security Pro для Android - це надійний захист ваших даних та захист від шкідливих програм, які можуть потрапити на пристрій.

Можливості Avira Antivirus Security Pro

 • Потужний антивірусний сканер

  Антивірусний сканер автоматично перевірятиме програми на вашому пристрої та файли на зовнішніх пристроях зберігання інформації.

 • Завжди оновлена база

  Оновлення вірусної бази відбувається автоматично, забезпечуючи актуальний захист від сучасних загроз та шкідливих програм, що можуть потрапити на ваш пристрій.

 • Список небажаних номерів

  Користувач може створювати список номерів, з яких не бажає отримувати дзвінки, чи навіть смс-повідомлення. Список легко редагувати, додаючи та забираючи з нього відповідні контакти.

 • Робота в інтернеті

  Небезпечні сайти, що можуть містити віруси та фішингові сайти буде заблоковано. Проглядайте інформацію в мережі інтернет безпечно.

 • AppLock+

  AppLock+ - це функція, за допомогою якої користувач може встановити пароль для запуску вибраних застосунків.

 • Небажаний збір даних

  Кожен новий застосунок буде оцінено на предмет збору інформації з вашого пристрою. Прийміть рішення, чи хочете ви встановити програму, розглянувши звіт про дані, які необхідно повідомити.

 • Захист камери та мікрофона

  Дуже важливо знати, які застосунки на вашому телефоні чи планшеті мають доступ до камери та мікрофона.

 • Технічна підтримка

  При потребі скористайтесь порадами від служби підтримки Авіра.

Avira_for_Android

Характеристики

Призначення
для дому