Avira System Speedup

544,00 ₴
Без податку

Avira System Speedup - застосунок для оптимізації роботи вашого ПК, ноутбука чи телефону на базі Android.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Avira System Speedup та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Тип ліцензії
К-сть ПК
Термін
Кількість

З Avira System Speedup система працюватиме швидше, сторінки в інтернеті відкриватимуться миттєво, зменшиться кількість збоїв у роботі системи, персональні дані будуть під надійним захистом.

Опис можливостей Avira System Speedup

Оптимізація дискового простору

Всім знайома ситуація, коли не вистачає місця на диску. Avira System Speedup допоможе звільнити місце, яке зайняте застарілими версіями файлів, не дозволить програмам забирати забагато пам'яті під свою роботу. Система буде захищена від збоїв та зависань.

Висока продуктивність

Спеціальні інструменти допоможуть досягти максимальності швидкості у роботі системи. Заряд батареї на ноутбуку швидко зменшується? Avira System Speedup продовжить роботу акумулятора на скільки це можливо.

Ігри на комп'ютері

Коли наступив час розважатись, ви можете виділити улюбленій грі максимально багато пам'яті та ресурсів, щоб повною мірою насолодиться ігровим процесом.

Професійне очищення вашої інтернет-історії

Не залишайте слідів своєї роботи у інтернеті: з даним застосунком ви зможете швидко видалити адреси сайтів, які ви відвідували, почистити інші небажані персональні дані.

Avira_SS_1

Характеристики

Призначення
для дому