Avira Antivirus Server

3 070,00 ₴
Без податку

Avira Antivirus Server - надійний захист серверних операційних систем, що не впливає негативно на швидкодію роботи сервера.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Avira Antivirus Server та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Тип ліцензії
К-сть ПК
Термін
Кількість

Avira Antivirus Server отримав нагороди від незалежних організацій за високий відсоток виявлення шкідливих програм. Максимальний захист працює на відмінно та не зменшує продуктивність системи.

Опис можливостей Avira Antivirus Server

 • Надійний захист

  Потужний захист надійно оберігатиме комерційні фали та інформацію щодня, фільтруватиме трафік.
 • Хмарна технологія

  Вбудована хмарна технологія перевіряє у реальному часі всі процеси, які відбуваються на сервері, файли до яких виконується доступ та навіть пам'ять системи, захищаючи від шпигунського та іншого шкідливого ПЗ.
 • Вибір часу перевірки

  Адміністратор може встановити час, коли необхідно розпочинати перевірку або розпочати перевірку вручну, якщо виникла така необхідність.
 • Безпека всієї мережі

  Сервер - надважливий елемент у роботі всієї мережі. Авіра зупинить шкідливе вірусне програмне забезпечення, якщо таке потрапило у мережу та заблокує його передачу по інших вузлах мережі.
 • Оптимальне використання ресурсів

  Avira Antivirus Server бережливо відноситься до ресурсів системи, не створюючи незручностей та не навантажуючи сервер своєю роботою. Навіть при високій навантаженості мережі антивірус успішно справляється з поставленими завданнями.
 • Оновлення

  Оновлення вірусної бази відбуваються непомітно для користувачів мережі, дозволяючи працювати у звичному темпі.
 • Зручне керування

  Інтерфейс даного рішення для захисту серверів зручний та зрозумілий з першого погляду. Адміністратор без проблем налаштує систему захисту та швидко отримає необхідний йому звіт про роботу сервера.
 • Без додаткових витрат на обслуговування

  Авіра для серверів не потребує додаткових витрат на її налаштування та обслуговування. Всі запитання, що виникнуть у адміністратора, він може вияснити у службі підтримки клієнтів Авіра.
Avira_Antivirus_Server

Характеристики

Призначення
для бізнесу