Avast Internet Security

294,00 ₴
Без податку

Avast Internet Security дозволяє безпечно працювати в інтернеті, здійснювати покупки в інтернет-магазинах, переглядати інформацію на сайтах і не хвилюватись за безпеку та конфіденційність приватної інформації.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Avast Internet Security та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Тип ліцензії
К-сть ПК
Кількість

Опис антивірусу Avast Internet Security

Запуск сумнівних файлів у відокремленому середовищі

Сумніваєтеся у безпечності завантаженого файлу? Запустіть його у «пісочниці» - віртуальному середовищі, яке дозволяє безпечно працювати навіть з файлами, інфікованими дуже шкідливим програмним забезпеченням. Утім, часто ще до початку роботи з файлом, Ви зможете дізнатися, чи є він безпечним, за допомогою нашої технології FileRep (опиту репутації файлів).

Наші юзери у хмарі

avast! CommunityIQ - це одне з найшвидших у світі сигнатурних джерел даних про шкідливі програми. Система проактивного попередження оперує даними, які надходять від десятків мільйонів наших користувачів, котрі анонімно передають нам нові зразки шкідливих програм, з якими вони зіткнулися.

Не працює? Полагодимо!

Якщо з Вашим ПК сталися серйозні неприємності і невідома програма не дозволяє запустити встановлений avast, ви можете скористатися образом установки avast!, заздалегідь створеним на USB-накопичувачі або диску CD/DVD, і в такий спосіб відновити свій комп'ютер, повернувши йому працездатність.

Аваст -це розумна програма, яка захистить від вірусів, шпигунських програм та іншого небезпечного програмного забезпечення

І це не лише маркетинговий слоган! Наш антивірус, оснований на технології DynaGen, щодня виконує потокову передачу сотень дрібних оновлень антивірусної бази даних Вашого ПК в режимі online, що дозволяє ще швидше забезпечувати захист від новостворених вірусів. Рішення приймаються блоком штучного інтелекту всередині алгоритму, що виконує аналіз підозрілих файлів.

avast_internet_security

Характеристики

Призначення
для дому та бізнесу
Форма випуску
електронний ключ