ArchiCAD 22 Збільшити для перегляду

ArchiCAD 22

ARCHICAD 22 - програмне середовище для розробки фасадів будівель та повної документації.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на ARCHICAD 22 та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Детальніше

109 227,00 грн

  • 1
  • 3
  • 5

Характеристики

Призначеннядля бізнесу
Тип ліцензіїнова ліцензія

Інформація

Нова версія ARCHICAD 22 отримала нові інструменти для проектування та моделювання архітектурних об'єктів. Крім того, розробники збільшили продуктивність програми, працювати стало зручніше.

Опис ARCHICAD 22

Продуктивність

У новій 22-й версії збільшено продуктивність роботи, що дозволило виконувати великі проекти по 2D моделюванні швидко та плавно. Коли необхідно інтегрувати складні елементи, то в роботу включається графічний редактор. Програма використовує всю потужність вашого ПК.

Покращено візуалізація

Новий додаток CineRender R19 дозволяє створити справді професійну візуалізацію безпосередньо в середовищі ARCHICAD 22, використовуючи камери для створення стереоскопічних та сферичних панорам.

Алгоритмічне проектування

Спеціальне розширення Rhino–Grasshopper–ARCHICAD Connection поєднує роботу по створенні концепції та BIM-проектуванням. Дані про елементи з ARCHICAD передаються в Rhino і Grasshopper, що розширює можливості роботи над проектами.

OPEN BIM

Реалізовано підтримку імпорту складних елементів NURBS геометрії з файлів IFC4. Забезпечено точну передачу інформації про шари конструкцій і частини профілів в форматі IFC2x3 або IFC4. Появилась можливість використовувати для імпортованих елементів інструменти ARCHICAD для документування, інструмент Виявлення Колізій та Інтерактивні Каталоги.

Параметричні профілі

Параметричний Редактор Профілів ARCHICAD 22 - це поєднання всієї потужності параметричного проектування з зручністю створення профілів у графічному режимі. Таким чином, розширились налаштування таких елементів, як Профілі Стін, Балок і Колон.

Використання формул в Значеннях Властивостей

Використовуючи власні параметри елементів в логічних виразах, користувач може працювати над створення нових властивостей, що суттєво збільшує доступні об'єми даних для використання в інформаційних моделях. Тепер користувачі програми можуть використовувати формули замість статичних властивостей елементів. Це автоматизує розрахунки, зменшуючи кількість даних, що вводяться вручну.

Відгуки

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

ArchiCAD 22

ArchiCAD 22

ARCHICAD 22 - програмне середовище для розробки фасадів будівель та повної документації.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на ARCHICAD 22 та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

1 інших товарів в цій категорії: