Kaspersky Anti-Virus

492,00 ₴
Без податку

Kaspersky Anti-Virus - базовий захист для домашнього ПК.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Kaspersky Anti-Virus та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Тип ліцензії
К-сть ПК
Кількість

Kaspersky Anti-Virus допоможе домашнім користувачам захистити ПК від вірусів та інших загроз, стане основою вашої безпеки при роботі на домашньому комп'ютері чи ноутбуці.

Дуже зручно, що антивірус автоматично сканує дані та наявність вірусів. Також, Kaspersky Anti-Virus порятує домашній ПК у ситуації, коли вірус уже потрапив у систему. В такому випадку вірус буде ліквідовано, а ПК перезапущено.

Враховуючи сучасні загрози, антивірус Касперського захистить від програм, які генерують криптовалюти і сильно сповільнюють роботу.

Основні функції Kaspersky Anti-Virus

Захист

Окрім вірусів, цей програмний продукт допоможе заблокувати програми-шифрувальники, захистить від небезпечних сайтів, шпигунських програм. При розробці антивірусу використано інноваційні технології.

Швидкодія

Для користувачів дуже важливо, щоб комп'ютер працював швидко і без затримок. Антивірус Касперського не сповільнює роботу системи, при цьому захищаючи від вірусів. Швидкодія комп'ютера не постраждає.

Зручність керування

Для керування антивірусом достатньо мати доступ до інтернету. Ви зможете займатись захистом свого домашнього ПК навіть не перебуваючи вдома.

Оскільки, антивірус Касперського є домашнім рішенням, то дуже важливо, що він легко встановлюється, швидко запускається.

Порівняльна таблиця антивірусного захисту Касперський для дому 

KL1171XCAFS

Характеристики

Призначення
для дому та бізнесу