Kaspersky Endpoint Security для бізнесу - РОЗШИРЕНИЙ

2 245,00 ₴
Без податку

Kaspersky Endpoint Security для бізнесу - РОЗШИРЕНИЙ - надає високоефективні технології та інструменти IT-безпеки для побудови системи багаторівневого захисту.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Kaspersky Endpoint Security для бізнесу - РОЗШИРЕНИЙ та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Тип ліцензії
К-сть ПК
Кількість

НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ І РОЗШИРЕНІ МОЖЛИВОСТІ КЕРУВАННЯ IT-СЕРЕДОВИЩЕМ

 • Засоби системного адміністрування
 • Моніторинг вразливостей та інсталяція виправлень
 • Багаторівневий захист, зокрема шифрування
 • Інструменти контролю робочих місць
 • Контроль і захист мобільних пристроїв
 • Централізоване керування системою захисту

Kaspersky Endpoint Security для бізнесу - РОЗШИРЕНИЙ

Корпоративні IT-середовища стали складними, як ніколи. Водночас хакери та кіберзлочинці використовують дедалі складніші методи атаки на організації будь-якого розміру. За відсутності адекватних заходів з IT-безпеки та керування нею, організації виявляються беззахисними перед новими загрозами.

Kaspersky Endpoint Security для бізнесу - РОЗШИРЕНИЙ надає високоефективні технології та інструменти IT-безпеки для побудови системи багаторівневого захисту. Технології сканування мережі на наявність вразливостей і керування інсталяцією усувають уразливості в операційних системах і програмах, а технологія шифрування даних забезпечує захист конфіденційної бізнес-інформації в разі втрати ноутбука чи спроби несанкціонованого доступу до даних.

Ефективне керування IT-системами

У сучасних складних корпоративних IT-середовищах величезний обсяг повсякденних завдань із керування системами може стати серйозною проблемою. Kaspersky Lab пропонує функції керування системами, які автоматизують широкий діапазон завдань адміністрування та забезпечення безпеки, а також спрощують керування IT-середовищем. Адміністратор отримує повне уявлення про IT-мережу й може контролювати декілька функцій адміністрування та забезпечення безпеки з єдиної інтегрованої консолі для керування системами і безпекою.

Усунення уразливостей і керування інсталяцією оновлень

Оскільки вразливості в операційних системах і програмах стали одним із найпоширеніших способів проникнення кіберзлочинців до корпоративних мереж, Kaspersky Lab розробила технології для автоматичного сканування на наявність уразливостей, керування поширенням та інсталяцією виправлень. Адміністратор отримує централізований контроль за оцінюванням уразливостей і поширенням останніх виправлень, що знижує уразливість щодо загроз.

Запобігання втраті конфіденційної інформації

Втрата ноутбука чи мобільного пристрою може призвести до того, що конфіденційні дані потраплять до чужих рук. Гнучкі можливості шифрування даних допомагають застосовувати шифрування на рівні файлів, папок, дисків і знімних пристроїв. Шифрування даних легко налаштувати, а для керування можна використовувати ту саму консоль, що й для решти технологій Kaspersky Lab для захисту робочих місць, які діють у мережі.

Багаторівневий захист робочих станцій і периметру мережі

Kaspersky Lab пропонує найкращий у своєму класі багаторівневий захист від шкідливого ПЗ та атак для настільних комп'ютерів і ноутбуків Windows, Mac і Linux, а також для файлових серверів Windows і Linux, захищаючи їх від відомих, невідомих і складних загроз. Контроль програм, Контроль пристроїв і Веб-Контроль доповнюють ці технології на настільних комп'ютерах і ноутбуках. Потужні інструменти контролю допомагають керувати запуском програм, блокувати використання несанкціонованих знімних пристроїв і застосовувати політики доступу до Інтернету.

Безпека мобільних пристроїв

Надійні технології безпеки мобільних пристроїв забезпечують захист популярних платформ мобільних пристроїв від шкідливого ПЗ, фішингових атак, спаму та інших загроз. Більш того, надаючи доступ до функцій керування мобільними пристроями (Mobile Device Management, MDM) та керування мобільними програмами (Mobile Application Management, MAM) через єдиний інтерфейс, Kaspersky Endpoint Security для бізнесу ADVANCED заощаджує час і спрощує розгортання універсальних політик безпеки мобільних пристроїв.

Централізоване керування IT-інфраструктурою та її безпекою

До рішення Kaspersky Endpoint Security для бізнесу ADVANCED входить єдина консоль керування Kaspersky Security Center, яка дає змогу централізовано адмініструвати захисні рішення Kaspersky Lab, забезпечуючи просте і зручне керування системою IT-безпеки. Інтеграція з популярними продуктами SIEM (системи керування даними та інцидентами безпеки) – HP ArcSight і IBM QRadar – дає можливість здійснювати моніторинг корпоративних систем у режимі реального часу.

Надійний захист робочих місць, значні можливості керування системами та єдина консоль керування.

Можливості

 • Захист робочих станцій
 • Захист файлових серверів
 • Системне адміністрування
 • Шифрування конфіденційної інформації
 • Безпека мобільних пристроїв
 • Контроль програм, пристроїв і веб-ресурсів
 • Централізоване керування

Порівняльна таблиця антивірусного захисту Касперський для бізнесу

KL4867XA*FS

Характеристики

Призначення
для бізнесу