Adobe Acrobat Standard DC for teams (річна підписка*)

3 893,00 ₴
Без податку

Adobe Acrobat Standard DCвизнана користувачами всього світу програма для роботи з файлами формату PDF.  Перший випуск програми компанією Adobe відбувся ще у 1993 році.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Acrobat Standard DC (підписка) та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Кількість

*Програма постачається у вигляді передплати за 1 рік користування продуктом. Протягом всього терміну дії підписки, користувачі рішень Adobe користуються найновішими версіями придбаних продуктів Adobe та отримують свіжі поновлення одразу після їх виходу. Після річного терміну користування продуктом необхідно продовжити підписку, оплативши за наступний рік передплати. Adobe постійно додає новий корисний функціонал у свої продукти. Будемо раді розповісти детальніше про підписки та їх переваги.

Ви можете придбати купити Adobe Acrobat Standard у вигляді безмермінової ліцензії.

Adobe Acrobat Standard DCвизнана користувачами всього світу програма для роботи з файлами формату PDF.  Перший випуск програми компанією Adobe відбувся ще у 1993 році.

Опис можливостей Adobe Acrobat Standard DC for teams

  • Річна підписка

    Adobe Acrobat Standard DC for teams - це річна підписка на Acrobat версії Standard. Користувачів підписок отримують нові версії програми одразу після її виходу. Після завершення терміну використання підписки необхідно придбати її продовження.
  • 2017 версія Акробат + всі найсвіжіші оновлення

    Придбавши річну підписку на Акробат, ви отримаєте останню версію Adobe Acrobat Standard та всі оновлення, які випускає Adobe.
  • Опис Adobe Acrobat Standard DC 2017

Порівняйте видання та дізнайтесь про додаткові переваги, які ви отримуєте під час підписки.

65234097BA01A12

Характеристики

Призначення
для дому та бізнесу
Форма випуску
ліцензія
Кількість ПК
1
Термін дії
Підписка на 1 рік
Тип ліцензії
нова ліцензія