Adobe Acrobat Standard DC 2017 (безтермінова ліцензія*)

4 747,00 ₴
Без податку

Adobe Acrobat Standard DC - найкращий інструмент для роботи з PDF документами. У ньому ви зможете редагувати, перетворювати, підписувати та встановлювати захист на свої документи.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Acrobat Standard DC (підписка) та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Кількість

*Програма постачається у вигляді безтермінової ліцензії, що дозволяє використовувати продукт необмежену кількість часу, але не забезпечує безкоштовний перехід на нові версії продукту, коли такі випускає виробник Adobe.

Ви можете придбати Adobe Acrobat Standard у вигляді річної ліцензії.

Adobe Acrobat Standard DC - найкращий інструмент для роботи з PDF документами. У ньому ви зможете редагувати, перетворювати, підписувати та встановлювати захист на свої документи.

Опис можливостей Adobe Acrobat Standard DC

  • Сканування документів з мобільного телефону. Після появи нового мобільного застосунку Adobe Scan, користувачі програми можуть просто сфотографувати необхідний документ, квитанцію чи візитку, і Adobe Scan перетворить фотографію в універсальний PDF-файл високої якості. Тепер інструменти для роботи з PDF доступні не лише в офісі.
  • Документи Adobe PDF з найширшими можливостями

    Коли користувач Adobe Acrobat Standard створює PDF файл, то він отримує повноцінний “розумний” документ, який коректно відображається на будь-якому екрані, його можна редагувати, підписувати, захищати, проводити пошук у документі.
  • Проста процедура додавання підпису, де б ви не знаходились

    Для того, щоб поставити підпис на документі, достатньо провести пальцем по сенсорному екрану та зробити декілька кліків в браузері. Такий підпис матиме юридичну силу. Після підпису в Acrobat DC, документи легко відправляти та впорядковано зберігати.
  • Не лише найкращі інструменти для роботи з PDF документами в офісі, але й високий рівень безпеки

    Використовуючи Acrobat DC в офісі, працівники отримують не лише чудове рішення для роботи з PDF файлами, але й найвищий рівень безпеки для своїх документів.

Порівняйте видання та дізнайтесь про додаткові переваги, які ви отримуєте під час підписки.

65280461AD01A00

Характеристики

Призначення
для дому та бізнесу
Термін дії
Безтермінова ліцензія