Adobe Photoshop CC (річна підписка*)

9 968,00 ₴
Без податку

Photoshop - один з флагманських графічних продуктів корпорації Adobe, відомий у всьому світі та дуже популярний серед дизайнерів, ілюстраторів та фотографів. За допомогою Photoshop CC ви зможете створити електронне відображення того, що малює ваша уява.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Photoshop CC (підписка) та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Кількість

*Програма постачається у вигляді передплати за 1 рік користування продуктом. Уся серія програмних продуктів Adobe Creative Cloud (CC) продається у вигляді підписок. Протягом всього терміну дії підписки, користувачі рішень Adobe користуються найновішими версіями придбаних продуктів Adobe та отримують свіжі поновлення одразу після їх виходу. Після річного терміну користування продуктом необхідно продовжити підписку, оплативши за наступний рік передплати. Adobe постійно додає новий корисний функціонал у свої продукти. Завдяки членству у Creative Cloud ви отримаєте доступ до нових функцій одразу після їх появи. Будемо раді розповісти детальніше про підписки та їх переваги.

Photoshop - один з флагманських графічних продуктів корпорації Adobe, відомий у всьому світі та дуже популярний серед дизайнерів, ілюстраторів та фотографів. За допомогою Photoshop CC ви зможете створити електронне відображення того, що малює ваша уява та втілити у графіці всі свої ідеї. Немає жодних обмежень при створенні ілюстрацій, 3D-зображень та обробці фото. Мільйони творчих людей на планеті реалізовують свої задуми за допомогою Photoshop. Спектр застосування продукту невичерпний: банери, веб-сайти, логотипи, плакати, піктограми, обробка фото.

Ви можете купити Photoshop CC у складі підписки Adobe Creative Cloud для робочих груп.

Опис Photoshop CC

Легко розпочати роботу

Розпочніть створювати шедеври незалежно від вашого досвіду в дизайнерській справі. Інструменти у Photoshop інтуїтивно зрозумілі та легкі в роботі навіть для початківців, наявні прості шаблони дозволять швидко розпочати роботу і створити щось оригінальне та цікаве.

Надзвичайні можливості при роботі з фото

 Працюючи з фото, ви матимете повний набір професійних інструментів, які дозволять виконати заплановане перетворення фото на 100%. У Photoshop ви зможете вирізати об'єкти, видаляти об'єкти, проводити ретуш, відновлення старих фото, експериментувати з кольоровою гамою, внести стандартні правки у фото або зробити його повне перетворення.

Ви маєте натхнення створити власну ілюстрацію, перетворити зображення на картину чи створювати 3D зображення?

Photoshop - найкраще середовище для реалізації задуманого. У Photoshop ви знайдете унікальні шаблони, оригінальні ефекти, зможете малювати за допомогою плавних ліній та кривих, використовувати вдосконалені пензлі, які працюють дуже швидко.

65297615BA01A12

Характеристики

Призначення
для бізнесу
Форма випуску
ліцензія
Кількість ПК
1
Термін дії
Підписка на 1 рік