InDesign CC (річна підписка*)

9 968,00 ₴
Без податку

Adobe InDesign CC - визнане користувачами всього світу рішення у сфері верстки. У InDesign користувачі працюють над версткою різних видів матеріалу: книжки, плакати, електронні книжки, цифрові журнали, документи PDF. 

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на InDesign CC (підписка) та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Кількість

*Програма постачається у вигляді передплати за 1 рік користування продуктом. Уся серія програмних продуктів Adobe Creative Cloud (CC) продається у вигляді підписок. Протягом всього терміну дії підписки, користувачі рішень Adobe користуються найновішими версіями придбаних продуктів Adobe та отримують свіжі поновлення одразу після їх виходу. Після річного терміну користування продуктом необхідно продовжити підписку, оплативши за наступний рік передплати. Adobe постійно додає новий корисний функціонал у свої продукти. Завдяки членству у Creative Cloud ви отримаєте доступ до нових функцій одразу після їх появи. Будемо раді розповісти детальніше про підписки та їх переваги.

InDesign CC - визнане користувачами всього світу рішення у сфері верстки. Якщо ви займаєтесь або плануєте займатись оформленням та версткою сторінок для друку або матеріалів для цифрового використання, то InDesign стане вашим незамінним помічником. Це програмне забезпечення не лише дозволяє розробляти макети, але й тестувати їх у реальному часі та публікувати.

Ви можете купити InDesign CC у складі підписки Adobe Creative Cloud для робочих груп.

У InDesign користувачі працюють над різними видами матеріалу: книжки, плакати, електронні книжки, цифрові журнали, документи PDF.

Опис InDesign CC

 • Надзвичайні макети

   В InDesign ви створюєте макети, що привертають увагу. Це можуть бути як друковані макети, так і цифрові.
 • Оригінальна друкована продукція найкращої якості

  У вас є весь набір інструментів для верстки та набору, щоб дизайн розроблених вами книг, журналів, листівок, плакатів, брошур, різноманітних документів був оригінальним та особливим. У форматуванні тексту немає правил чи обмежень. Розміщуйте текст у декілька стовпців, використовуйте стильні шрифти, графічне оформлення та таблиці.
 • Цифрові публікації без обмежень

  У сучасному світі все більший відсоток публікацій розміщується в Інтернеті. В Adobe InDesign є всі необхідні інструменти, щоб ваш цифровий журнал, онлайн-документ чи електронна книга вигідно вирізнявся на фоні інших матеріалів, розміщених у всесвітній мережі.
 • Командна робота

  У програмі передбачено можливість спільної роботи декількох користувачів над однією сторінкою. Зручна інтеграція з Adobe InCopy CC дозволить злагоджено співпрацювати з авторами та редакторами. Попереднє призначення елементів з бібліотек Creative Cloud Libraries зробить роботу всіх колег узгодженою та продуктивною.
65297582BA01A12

Характеристики

Призначення
для бізнесу
Форма випуску
ліцензія
Кількість ПК
1
Термін дії
Підписка на 1 рік