Adobe Illustrator CC (річна підписка*)

10 985,00 ₴
Без податку

Illustrator CC - програма для роботи з векторною графікою та для створення сучасної ілюстрації високої якості. Illustrator CC відповідає галузевим стандартам.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Illustrator CC (підписка) та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Кількість

*Програма постачається у вигляді передплати за 1 рік користування продуктом. Уся серія програмних продуктів Adobe Creative Cloud (CC) продається у вигляді підписок. Протягом всього терміну дії підписки, користувачі рішень Adobe користуються найновішими версіями придбаних продуктів Adobe та отримують свіжі поновлення одразу після їх виходу. Після річного терміну користування продуктом необхідно продовжити підписку, оплативши за наступний рік передплати. Adobe постійно додає новий корисний функціонал у свої продукти. Завдяки членству у Creative Cloud ви отримаєте доступ до нових функцій одразу після їх появи. Будемо раді розповісти детальніше про підписки та їх переваги.

Illustrator CC - програма для роботи з векторною графікою та створення сучасної ілюстрації високої якості. Illustrator CC відповідає галузевим стандартам. В цій графічній програмі користувачі створюють логотипи, піктограми, різноманітні креслення, типографіку, а також ілюстрації для будь-якого застосування.

Ви можете купити Illustrator CC у складі підписки Adobe Creative Cloud для робочих груп.

Великий відсоток графіки, яку ми щоденно зустрічаємо в побуті (упакування товарів, рекламні щити, піктограми на веб-сайтах, малюнки у книжках) виконані саме в ADOBE Illustrator.

Опис програми Illustrator

Масштабування для створення ілюстрацій будь-якого розміру

Оскільки Illustrator є графічним редактором для роботи з векторною графікою, то створені в ньому ілюстрації легко масштабуються до потрібного вам розміру, навіть для вуличного рекламного щита. Такі зміни розміру ніяк не впливають на якість самої ілюстрації, залишаючи її бездоганною.

Весь необхідний набір інструментів для створення незабутніх шедеврів

Панель інструментів Adobe Illustrator вміщує всі необхідні інструменти для створення професійної ілюстрації, для перетворення простих фігур на складні піктограми та логотипи.

Унікальна типографіка

У вас є всі інструменти для роботи з текстом. Ви можете створювати найкращу продукцію з текстом, наприклад рекламні листівки чи макети майбутніх сайтів, або додати текст поверх будь-якого малюнка. При роботі з символами використовуйте цікаві ефекти та застосовуйте стилі.

Будьте особливими, втілюйте в реальність найсміливіші творчі ідеї. Ви можете малювати від руки або імпортувати фотографію, та змінити її, використовуючи контури об'єктів.

65297603BA01A12

Характеристики

Призначення
для бізнесу
Форма випуску
ліцензія
Кількість ПК
1
Термін дії
Підписка на 1 рік