Adobe Audition CC (річна підписка*)

9 809,00 ₴
Без податку

У Adobe Audition ви знайдете всі необхідні інструменти для роботи з аудіоматеріалом. Ви зможете створювати цікаві звукові ефекти, міксувати та додавати їх у звукові файли, а також відновлювати існуюче аудіо та редагувати його.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Adobe Audition CC (підписка) та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Кількість

*Програма постачається у вигляді передплати за 1 рік користування продуктом. Уся серія програмних продуктів Adobe Creative Cloud (CC) продається у вигляді підписок. Протягом всього терміну дії підписки, користувачі рішень Adobe користуються найновішими версіями придбаних продуктів Adobe та отримують свіжі поновлення одразу після їх виходу. Після річного терміну користування продуктом необхідно продовжити підписку, оплативши за наступний рік передплати. Adobe постійно додає новий корисний функціонал у свої продукти. Завдяки членству у Creative Cloud ви отримаєте доступ до нових функцій одразу після їх появи. Будемо раді розповісти детальніше про підписки та їх переваги.

Ви можете купити Adobe Audition CC у складі підписки Adobe Creative Cloud для робочих груп.

Adobe Audition CC - це програма для роботи зі звуком; це найкращий програмний продукт для редагування, корекції та відновлення звукових файлів. Редагуйте звукові файли професійно!

Опис програми Adobe Audition:

Купивши Adobe Audition ви знайдете всі необхідні інструменти для роботи з аудіоматеріалом. Ви зможете створювати цікаві звукові ефекти, міксувати та додавати їх у звукові файли а також відновлювати існуюче аудіо та редагувати його. Навіть для найскладнішої роботи з аудіофайлами достатньо всього одного продукту, і це Adobe Audition CC.

У редакторі Audition є можливість працювати з кількома звуковими доріжками одночасно, відтворювати форму сигналу і проводити спектральний аналіз для того, щоб створити чи відредагувати створений звуковий файл. У програмі також зручно створювати підкасти та працювати з аудіодоріжками до відео. Ви отримаєте високу якість звуку, а сам процес обробки аудіо та відео буде швидким та оптимальним, незважаючи на всю потужність цього звукового редактора.

Не забувайте ділитись своїми роботами у творчій спільноті Behance. Будучи найбільшою у світі творчою спільнотою, Behance став для багатьох митців місцем для пошуку натхнення та знайомством з роботами однодумців.

65297746BA01A12

Характеристики

Призначення
для бізнесу
Форма випуску
ліцензія
Кількість ПК
1
Термін дії
Підписка на 1 рік