Muse CC (річна підписка*)

65270355BA01A12

Adobe Muse - це програма для створення та публікації чудових адаптивних веб-сайтів без програмування. Muse - улюблений інструмент дизайнерів, які не володіють навичками програмування.

Знято з виробництва!

Детальніше

10 619,00 грн

Характеристики

Призначеннядля дому та бізнесу
Тип ліцензіїнова ліцензія
Кількість ПК1
Форма випускуліцензія
Термін діїпідписка на 1 рік

Інформація

*Програма постачається у вигляді передплати за 1 рік користування продуктом. Уся серія програмних продуктів Adobe Creative Cloud (CC) продається у вигляді підписок. Протягом всього терміну дії підписки, користувачі рішень Adobe користуються найновішими версіями придбаних продуктів Adobe та отримують свіжі поновлення одразу після їх виходу. Після річного терміну користування продуктом необхідно продовжити підписку, оплативши за наступний рік передплати. Adobe постійно додає новий корисний функціонал у свої продукти. Завдяки членству у Creative Cloud ви отримаєте доступ до нових функцій одразу після їх появи. Будемо раді розповісти детальніше про підписки та їх переваги.

Adobe Muse - це програма для створення та публікації чудових адаптивних веб-сайтів без програмування. Muse - улюблений інструмент дизайнерів, які не володіють навичками програмування. Програма дозволяє дизайнерам малювати макети будь-якої форми, швидко їх завантажувати та публікувати, отримуючи хороший результат на більшості екранів.

Ви можете купити Muse CC у складі підписки Adobe Creative Cloud для робочих груп.

Створюйте й публікуйте гарні адаптивні веб-сайти без програмування. У Adobe Muse є всі необхідні інструменти та віджети для дизайнерів, щоб ті із легкістю створювали веб-сайти з макетами довільної форми, що швидко завантажуються й чудово виглядають практично на будь-якому екрані.

Опис Muse CC

 • Можливість творити вільно

  Програма Muse розроблена спеціально для дизайнерів, щоб при створенні сайту почувати себе так само вільно, як і в середовищі Photoshop чи Illustrator. Ніяких обмежень при створенні адаптивного дизайну.
 • Створити сайт без участі програміста? Легко!

  У Muse програмний код, який відповідає всім необхідним сучасним стандартам, буде згенеровано автоматично. Ви можете не хвилюватись за вигляд свого сайту на різних екранах. В залежності від пристрою, на якому буде переглядатись сайт, ви можете показувати або приховувати вибрані елементи.
 • Використовуйте найкращі віджети

  У відкритій інтернет-бібліотеці ви знайдете більше ніж 1200 сучасних віджетів, над якими працює спільнота, а також розширення та функції, які додадуть до вашого сайту ноти актуальності та ультрамодного дизайну.
 • Не хвилюйтесь щодо публікації

  У програмі Muse ви легко підготуєте сайт до попередньої демонстрації замовнику, а потім розмістите його на хостингу. Всі проведені зміни сайту будуть автоматично відображені, Muse подбає про нові схеми для пошукових систем.

Відгуки

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Muse CC (річна підписка*)

Muse CC (річна підписка*)

Adobe Muse - це програма для створення та публікації чудових адаптивних веб-сайтів без програмування. Muse - улюблений інструмент дизайнерів, які не володіють навичками програмування.

Знято з виробництва!

11 інших товарів в цій категорії: