Adobe After Effects CC (річна підписка*)

10 985,00 ₴
Без податку

After Effects CC - програмний продукт для створення анімації та компонування об'єктів. Програма відповідає необхідним галузевим стандартам. 

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на After Effects CC (підписка) та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Кількість

*Програма постачається у вигляді передплати за 1 рік користування продуктом. Уся серія програмних продуктів Adobe Creative Cloud (CC) продається у вигляді підписок. Протягом всього терміну дії підписки, користувачі рішень Adobe користуються найновішими версіями придбаних продуктів Adobe та отримують свіжі поновлення одразу після їх виходу. Після річного терміну користування продуктом необхідно продовжити підписку, оплативши за наступний рік передплати. Adobe постійно додає новий корисний функціонал у свої продукти. Завдяки членству у Creative Cloud, ви отримаєте доступ до нових функцій одразу після їх появи. Будемо раді розповісти детальніше про підписки та їх переваги.

After Effects CC - програмний продукт для створення анімації та компонування об'єктів. Програма відповідає необхідним галузевим стандартам. З After Effects ви зможете оживити будь-яку свою ідею, створити анімовану назву фільму, заставку, ефектний перехід між кадрами, анімувати логотип чи навіть анімувати свого персонажа. Купивши After Effects, ви будете необмежені в реалізації своїх задумів: буде це ефект вогнища чи зливи. After Effects CC використовують аніматори, дизайнери та верстальники для створення анімованої графіки, візуальних ефектів для фільмів, телебачення, відео та веб-сайтів.

Ви можете купити After Effects CC у складі підписки Adobe Creative Cloud для робочих груп.

Опис можливостей After Effects CC

 • Робота з вступними титрами, обертанням слів, закручуванням заголовків

  Зробіть оригінальну анімовану назву та вступні титри. Якщо ви початківець - полегшіть початок роботи, використовуючи за основу один з наявних в програмі анімаційних шаблонів. Інструменти для створення анімації тексту здивують користувачів своєю різноманітністю.
 • Створюйте несподівані ефекти, отримуйте вибухові результати

  З After Effects у аніматорів є безліч варіантів та сотні ефектів для створення чогось незабутнього та вражаючого: розмиття логотипів, справжні вибухи, поєднання відео та зображення, реалістичний туман чи сніг, робота з кольорами. Вибухові ефекти. Приголомшливі результати.
 • Захоплива анімація

  У After Effects ви зможете анімувати будь-які об'єкти, додавати логотипи чи фігури, створювати анімовані зображення та навіть додавати звук.
 • Паралельна робота з іншими програмами Adobe

  Для досягнення найкращих результатів дизайнери та аніматори часто працюють у декількох програмах Adobe одночасно. У After Effects забезпечено ефективну взаємодію з іншими програмними продуктами: миттєвий імпорт роботи у Photoshop CC, Illustrator CC й Audition CC, перегляд макету у Premiere Pro CC. А наявність служби спільних проектів дозволяють працювати спільно з іншими редакторами, незалежно від їхнього місце знаходження. Окрім того, за допомогою служби спільних проектів Adobe ви зможете співпрацювати з редакторами незалежно від того, де вони перебувають.
65297727BA01A12

Характеристики

Призначення
для бізнесу
Форма випуску
ліцензія
Кількість ПК
1
Термін дії
Підписка на 1 рік