Adobe Premiere Pro CC (річна підписка*)

11 188,00 ₴
Без податку

Adobe Premiere Pro CC - популярний відеоредактор, в якому зручно редагувати відео, налаштовувати кольори, обробляти аудіо. Premiere Pro підходить як початківцям, так і досвідченим спеціалістам.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на  Premiere Pro (підписка) та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Кількість

*Програма постачається у вигляді передплати за 1 рік користування продуктом. Уся серія програмних продуктів Adobe Creative Cloud (CC) продається у вигляді підписок. Протягом всього терміну дії підписки, користувачі рішень Adobe користуються найновішими версіями придбаних продуктів Adobe та отримують свіжі поновлення одразу після їх виходу. Після річного терміну користування продуктом необхідно продовжити підписку, оплативши за наступний рік передплати. Adobe постійно додає новий корисний функціонал у свої продукти. Завдяки членству у Creative Cloud ви отримаєте доступ до нових функцій одразу після їх появи. Будемо раді розповісти детальніше про підписки та їх переваги.

Adobe Premiere Pro CC - популярний відеоредактор, в якому зручно редагувати відео, налаштовувати кольори, обробляти аудіо. В результаті зі свого чорнового відеоматеріалу ви тримаєте оригінальний якісний відео контент.

Ви можете купити Adobe Premiere Pro CCу складі підписки Adobe Creative Cloud для робочих груп.

PREMIERE PRO підходить як початківцям, так і досвідченим спеціалістам. Початківцям буде легко розпочати роботу у програмі та змонтувати своє перше відео, а професіонали зможуть створювати відео високої якості, використовуючи на повну можливості програми.

Опис Adobe Premiere Pro CC

 • Покажіть світу свій особливий погляд, відображений у відео

  Кінематографісти, дизайнери, блогери та відеооператори обирають саме Premiere Pro для створення власного оригінального відео.
 • Гнучкість у роботі

  Незалежно від того, на який пристрій знімалось ваше відео - звичайний телефон чи професійна камера, вам буде однаково комфортно працювати у програмі Premiere Pro. Ви зможете додавати до відео заголовки, робити нарізку з відзнятого відеоматеріалу, редагувати аудіо. Для початкових користувачів розроблено велику кількість посібників, а наявні інструменти є зручними у використанні та не потребують особливих пояснень щодо їх використання.
 • Чудово підходить для роботи над великим проектом

  Premiere Pro унікальний в своїй галузі відеоредактор, що дозволяє відкривати декілька проектів одночасно і працювати над ними разом з колегами. Гнучке управління проектами дозволяє як організовувати спільну роботу з колегами, так і закривати проект від можливих змін.
 • Ефективна робота незалежно від камери та формату

  Немає значення, в якому форматі знято ваш відеоматеріал: у 8К чи на смартфон. Premiere Pro володіє найкращою підтримкою мультимедійних форматів.
 • Об'єднуйте можливості Premiere Pro з можливостями інших програм Adobe

  Багато користувачів Premiere Pro купують цей відеоредактор у складі популярної підписки Creative Cloud та розширюють свої можливості, легко перемикаючись на інші програми Adobe, такі як Adobe After Effects, Photoshop, Illustrator. А використання служби спільних проектів дозволяє творцям працювати над спільними завданнями та ділитись результатами своєї роботи, де б вони не знаходились.
65297627BA01A12

Характеристики

Призначення
для бізнесу
Форма випуску
ліцензія
Кількість ПК
1
Термін дії
Підписка на 1 рік