Adobe Premiere Elements 19 (безтермінова ліцензія*)

2 341,00 ₴
Без податку

Adobe Premiere Elements - відеоредактор для зручної та швидкої роботи з відео. У новому випуску додано зручні можливості систематизації та упорядкування відео, функції автоматичного редагування відео, створення чудових креативних відео.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Adobe Premiere Elements та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Кількість

*Програма постачається у вигляді безтермінової ліцензії, що дозволяє використовувати продукт на необмежену кількість часу, але не забезпечує безкоштовний перехід на нові версії продукту, коли такі випускає виробник Adobe.

Adobe Premiere Elements - відеоредактор для зручної та швидкої роботи з відео.

У новому випуску додано зручні можливості систематизації та упорядкування відео, функції автоматичного редагування відео, створення чудових креативних відео та їх швидка публікація.

Опис можливостей Adobe Premiere Elements 2019

 • Швидке впорядкування відео

  Для швидкого впорядкування ваших відео реалізовано їх наглядне зображення, можливість сортування по даті, пошук відео по тегах, місцях чи подіях.
 • Особливі можливості для редагування відео

  Функція “Смарт-відрізання” дозволяє автоматично об'єднати потрібні сцени, враховуючи заданий стиль відео. Є можливість автоматичного створення фотографій з найкращими моментами з відео. Наявність покрокових інструкцій допоможе знайомитись та використовувати різні ефекти та методики.
 • Всі необхідні інструменти для створення власних шедеврів

  Хочете, щоб ваше відео відрізнялось від інших? Додавайте оригінальні титри, оформлюйте переходи між кадрами, використовуйте вражаючі ефекти.Також, ви легко зможете створити колаж чи слайд-шоу з відібраних фотографій і кліпів.
 • Відео готове? Публікація пройде швидко та легко!

  Підготовлене відео зручно публікувати у соцмережах, на YouTube каналі, розповсюджувати на дисках.
65292657AD01A00

Характеристики

Призначення
для бізнесу
Форма випуску
ліцензія
Кількість ПК
1
Термін дії
Безтермінова ліцензія