Adobe Dreamweaver CC (річна підписка*)

9 968,00 ₴
Без податку

Adobe Dreamweaver CC - програмний продукт для швидкого створення веб-сайтів. З Dreamweaver CC ви успішно пройдете всі етапи роботи по сайту: розробка дизайну, написання коду і публікація сайту чи веб-програми.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Dreamweaver CC (підписка) та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Кількість

*Програма постачається у вигляді передплати за 1 рік користування продуктом. Уся серія програмних продуктів Adobe Creative Cloud (CC) продається у вигляді підписок. Протягом всього терміну дії підписки, користувачі рішень Adobe користуються найновішими версіями придбаних продуктів Adobe та отримують свіжі поновлення одразу після їх виходу. Після річного терміну користування продуктом необхідно продовжити підписку, оплативши за наступний рік передплати. Adobe постійно додає новий корисний функціонал у свої продукти. Завдяки членству у Creative Cloud ви отримаєте доступ до нових функцій одразу після їх появи. Будемо раді розповісти детальніше про підписки та їх переваги.

Adobe Dreamweaver CC - програмний продукт для швидкого створення веб-сайтів.

Ви можете купити Dreamweaver CC у складі підписки Adobe Creative Cloud для робочих груп.

Купивши Dreamweaver CC ви успішно пройдете всі етапи роботи по сайту: розробка дизайну, написання коду і публікація сайту чи веб-програми. Створений у програмі сайт буде повністю адаптивним, відвідувачі сайту зможуть оцінити його, з якого пристрою вони б не здійснювали перегляд: великий монітор чи смартфон. Вам не потрібно хвилюватись, з якого саме браузера гості відвідуватимуть ваш сайт. Завдяки повній підтримці різних мов програмування, в тому числі HTML, CSS, JavaScript розроблений сайт буде оптимізованим під різні браузери.

Опис Adobe Dreamweaver CC

Процес кодування швидкий та гнучкий 

Програмування сайтів у Dreamweaver відбувається максимально просто та налагоджено. Ви не лише легко створюєте динамічні веб-сайти, але й керуєте ними, використовуючи інтелектуальні технології. У програмі є підказки для тих, хто ще тільки розпочинає знайомство з HTML, CSS та іншими веб-стандартами. А візуальні підказки допоможуть швидко знайти помилки у написаному коді.

Увесь цикл розробки сайту за короткий термін

Візуальні підказки та виділення синтаксису в коді допомагає швидше орієнтуватись в написаному коді та знаходити помилки. А наявність готових шаблонів різних форматів веб-сайтів від маленьких сторінок до інтернет-магазинів дозволяє налаштувати свій веб-сайт ще швидше.

Сайти, адаптивні до будь-якого пристрою

У Adobe Dreamweaver CC розробники адаптують вже розроблені сайти до екранів потрібних розмірів. Можливість попереднього перегляду і внесення правок у реальному часі дозволяє ще до публікації сайту бути впевненим у тому, що він виглядатиме як було задумано, незалежно від пристрою.

65297796BA01A12

Характеристики

Призначення
для бізнесу
Форма випуску
ліцензія
Кількість ПК
1
Термін дії
Підписка на 1 рік