Animate Lightroom 6 (безтермінова ліцензія*)

9 968,00 ₴
Без податку

З Adobe Animate CC ви зможете створювати векторну анімацію для наступного використання в програмах, іграх чи веб-сторінках.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Animate CC (підписка) та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Кількість

*Програма постачається у вигляді передплати за 1 рік користування продуктом. Уся серія програмних продуктів Adobe Creative Cloud (CC) продається у вигляді підписок. Протягом всього терміну дії підписки, користувачі рішень Adobe користуються найновішими версіями придбаних продуктів Adobe та отримують свіжі поновлення одразу після їх виходу. Після річного терміну користування продуктом необхідно продовжити підписку, оплативши за наступний рік передплати. Adobe постійно додає новий корисний функціонал у свої продукти. Завдяки членству у Creative Cloud ви отримаєте доступ до нових функцій одразу після їх появи. Будемо раді розповісти детальніше про підписки та їх переваги.

Adobe Animate CC - це оновлений добре знаний користувачами ADOBE Flash Professional. Відкрийте нові можливості для створення анімації!

Ви можете купити Animate CC у складі підписки Adobe Creative Cloud для робочих груп.

Придбавши Adobe Animate CC ви зможете створювати векторну анімацію для наступного використання в програмах, іграх чи веб-сторінках. Ваші малюнки, банери, різні види інфографіки і навіть електронні навчальні матеріали будуть привертати більше уваги та виглядати цікавіше, якщо додати до них рухомі елементи, розроблені в ANIMATE. Готові матеріали будуть готові до публікації на різних платформах та до перегляду на різних пристроях: смартфонах, моніторах та телевізорах.

Опис Adobe Animate CC

Забудьте про обмеження

Набір інструментів з програми Adobe Animate CC дозволяє втілювати у реальність найсміливіші задуми щодо створення анімованих об'єктів, рекламних матеріалів, програм з мультимедійним вмістом.

Завжди мріяли створити власну гру?

Animate - зручне середовище для роботи над інтерактивним веб-вмістом для ігор та реклами. Використовуючи інструменти програми ви зможете працювати над початковими екранами та інтерфейсами, створювати ігрові середовища та спрайти гравців. Також, є можливість працювати з аудіо.

Анімація з високою деталізацією та чудовим рівнем графіки

Векторні пензлі дозволяють працювати так, ніби у вас в руках справжній пензель, чутливий до сили натиску та нахилу. З покадровою анімацією жоден кадр не залишиться без уваги. А створені веб-банери будуть цікавішими, якщо додати реакцію на рух миші чи клацання.

Адаптивність до різних платформ

Готову анімацію можна адаптувати до різних пристроїв: комп'ютери, смартфони, телебачення, завдяки експорту на платформи HTML5 Canvas, WebGL, Flash/Adobe AIR, а також на користувацькі платформи, наприклад на SVG. У Adobe Animate CC легко додавати програмний код не покидаючи проекту.

65297552BA01A12

Характеристики

Призначення
для бізнесу
Форма випуску
ліцензія
Кількість ПК
1
Термін дії
Безтермінова ліцензія