Acronis Backup для робочих станцій, серверів та віртуальних хостів

1 858,00 ₴
Без податку

Acronis Backup 12.5 є найкращим рішенням для створення резервних копій з робочих станцій та серверів, йому довіряють у своїй роботі більшість адміністраторів та IT спеціалістів.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Acronis Backup 12.5 та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Тип ліцензії
Версія
Acronis
Кількість

Акроніс випустив окремі версії продукту Backup для:

  • робочих станцій з ОС Windows (Acronis Backup 12.5 Standard Workstation License, Acronis Backup 12.5 Advanced Workstation License та відповідні річні підписки)
  • серверів з ОС Windows Server Essential (Acronis Backup 12.5 Standard Windows Server Essentials License та відповідна річна підписка)
  • серверів з ОС Windows Server (Acronis Backup 12.5 Standard Server License, Acronis Backup 12.5 Advanced Server License та відповідні річні підписки)
  • для віртуальних хостів (Acronis Backup 12.5 Standard Virtual Host, Acronis Backup 12.5 Backup Virtual Host та відповідні річні підписки)

Опис Acronis Backup для робочих станцій та серверів

Захист даних з допомогою резервних копій

Acronis Backup допоможе створити повну копію образу з диска. У такій копії буде збережена всі інформація, яка була на комп'ютері в момент створення резервної копії, збережено всі програми і застосунки, операційну систему зі всіма її налаштуваннями.

Швидке відновлення

При збої роботи ПК важливим є час, який витратиться на відновлення системи. Акроніс швидко відновить систему на цей чи інший ПК.

Де зберігати копії?

Адміністратор зможе вибрати, де саме зберігати копії: на локальному диску, на пристроях NAS та SAN, в сховищі Acronis Cloud Storage.

Зручне керування продуктом

Централізована панель керування дозволяє працювати з продуктом з будь-якого ПК, де є інтернет, або навіть з планшета. Адміністратор завжди може ознайомитись зі звітом, проконтролювати стан копій. У версії Advanced передбачено створення правил і політик копіювання, які можна застосовувати одразу до групи машин.

ЗАХИСТ ДАНИХ

Технологія Acronis Active Protection захистить від зловмисного шифрування даних та несанкціонованого створення резервних копій.

Версії Standard та Advanced, варіанти ліцензій з технічною підтримкою рівня AAS та AAP.

Акроніс BackUp представлено у двох версіях Standard та Advanced, також є два рівні технічної підтримки. Відмінності між версіями та варіантами технічної підтримки наведено за посиланням Acronis Backup Standard та Advanced, підтримка AAS та AAP.

PCWYLPZZS21

Характеристики

Призначення
для бізнесу