Acronis Backup для Microsoft Office 365

3 876,00 ₴
Без податку

Acronis Backup для Microsoft Office 365 - комплексне рішення для захисту Microsoft Office 365.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Acronis Backup для Microsoft Office 365 та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Тип ліцензії
Кількість ліцензій
Кількість

Acronis Backup для Microsoft Office 365 - безпечне рішення для резервного копіювання ваших даних зі всіх застосунків Microsoft Office 365. Копіювання відбувається між хмарами. Відновлення даних відбувається швидкj та безпроблемно.

Продукт представлений у таких випусках: Acronis Backup Standard Office 365 Subscription, Acronis Backup Advanced Office 365 Subscription та відповідні річні ліцензії.

Опис Acronis Backup для Microsoft Office 365

Єдине рішення для повного захисту

Акроніс Backup забезпечує повний захист для всіх платформ (фізичних, віртуальних, хмарних, мобільних), робить резервні копії зі всіх даних, що зберігаються у застосунках офісу 365, зберігаючи їх структуру. Копіювання та розгортання відбувається дуже швидко, інтерфейс програми інтуїтивно зрозумілий. Якщо ви хвилюєтесь за безпеку даних у копіях, то дані можна зашифрувати. Наявна багатофакторна перевірка справжності. Якщо адміністратор додасть нового користувача, то захист автоматично розповсюдиться і на нього.

Exchange Online

Резервне копіювання всіх даних з Microsoft Exchange Online: контактів, запланованих подій, архівів і самих електронних листів. У резервних копіях можна переглядати листи і вкладення до них, відправляти електронні повідомлення.

OneDrive для бізнесу

У Microsoft OneDrive користувачі зберігають важливі файли. Акроніс Backup допоможе зробити резервні копії з папок та файлів, також будуть скопійовані права доступу до них. При потребі адміністратор зможе завантажити потрібні файли безпосередньо з резервної копії.

SharePoint Online

Створенні резервних копій усієї інформації з SharePoint Online: сайтів, всіх налаштувань та прав доступу.

OF3BEBLOS21

Характеристики

Призначення
для бізнесу