Acronis True Image 2020

1 131,00 ₴
Без податку

Acronis True Image 2020 - популярне програмне забезпечення для створення резервних копій даних на домашніх ПК.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на Acronis True Image 2020 та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

К-сть ПК
Кількість

Acronis True Image 2020 професійне рішення для домашнього сегменту користувачів, які мають потребу в створенні резервних копій системи.

Опис Acronis True Image 2020

Створення резервних копій

Acronis True Image найвідоміша програма для проведення клонування та створення образів. Отримана копія допоможе при відновленні системи. Отриману копію ви можете зберігати локально та в хмарах. При потребі ви зможете відновити всю систему або лише необхідні файли.

Зручний інтерфейс та багато функцій

Унікальність цього продукту в поєднанні потужних інструментів та простого зрозумілого інтерфейсу. Копіюйте так, як вам зручно і на ваших умовах. На контрольній панелі наочно показано всю інформацію про копію: швидкість створення, статус копії, розмір та інше. Легко вибрати, де саме зберігати копію. Незалежно у якій системі ви працюєте (Windows, Mac, iOS і Android), локальна машина чи віртуальна - дані будуть у безпеці.

Додатковий захист

На відміну від інших програм для створення резервних копій, Acronis True Image 2020 додатково захищає від програм-вимагачів та програм-шифрувальників. Створені копії даних можна зашифрувати. Хмарне сховище, яке пропонує виробник, абсолютно безпечне.

TIH3L1LOS

Характеристики

Призначення
для дому