ABBYY FineReader 15 Corporate

6 908,00 ₴
Без податку

ABBYY FineReader 15 Corporate - універсальна програма для роботи з PDF-документами, для конвертації паперових документів та електронних зображень з текстом у готові текстові документи.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на ABBYY FineReader 15 Corporate та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Тип ліцензії
Кількість

Призначення ABBYY FineReader - це максимальне спрощення роботи з паперовими та PDF версіями документів. У програмі використовуються сучасні методи оптичного розпізнавання тексту.

Детальна інформація про варіанти поставки продуктів ABBYY

Опис ABBYY FineReader 15 Corporate

Редагування і коментування PDF

Мільйони користувачів використовують у своїй роботі документи у форматі PDF, вважаючи цей формат зручним у роботі.

Конвертація у різні формати

FineReader якісно та точно перетворить документ чи його фото у популярні офісні формати Microsoft.

Функції Редагування і коментування PDF та Конвертація у різні формати детально описані у ABBYY FineReader 15 Standard.

Порівняння

У FineReader є можливість швидко порівняти два документи та знайти відмінності.

Порівняння документів

Використовуйте зручну функцію порівняння двох документів, швидко знаходячи відмінності у документах. Ви навіть зможете порівняти між собою документи, які збережено у різних форматах, наприклад, Word та PDF файли. FineReader успішно працює з текстами, написаними на 35 різних мовах.

Пошук відмінностей

Знайдені відмінності буде позначено кольором, щоб користувач швидко їх відшукав. Дрібні неважливі відмінності не буде враховано, наприклад різний шрифт чи інтервали.

Звіти та обговорення результатів

Після пошуку відмінностей результат буде збережено у зручний звіт. Знайдені відмінності користувач може скопіювати і швидко відправити колегам листом чи кинути у будь-який месенджер.

Автоматизація рутинних задач

У FineReader можна створити розклад сканувань, автоматизувати рутинні робочі процеси.

Функція HOT FOLDER

Функція для тих, хто сканує багато документів. Користувач створює папку швидкого доступу і всі файли, які потрапляють у цю папку, будуть автоматично скануватись. Функція HOT FOLDER має багато налаштувань, щоб стати персоналізованим помічником користувача. Створивши шаблон завдань, ви зможете використовувати його у майбутній роботі. Є можливість створити розклад сканувань. Наприклад, користувач вказує, що після робочого дня усі вкладення, які він отримав за тиждень на електронну пошту, мають бути відскановані та переміщені у вказану папку. Hot Folder містить у собі розширені налаштування розпізнавання тексту.

Шаблони для завдань, що повторюються

Рутинна робота буде зроблена ефективно та швидко. Створіть власний автоматизований набір правил для конвертації та використовуйте його при потребі.

FR15CW-FMPL-X

Характеристики

Форма випуску
електронний ключ