ABBYY FineReader 15 Standard

4 575,00 ₴
Без податку

ABBYY FineReader 15 Standard - найпопулярніша програма для розпізнавання текстів, яка дозволяє швидко перетворити паперовий документ у готовий текст, а також має всі базові інструменти для роботи з PDF файлами.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на ABBYY FineReader 15 Standard та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Тип ліцензії
Кількість

Використовуючи ABBYY FineReader, користувачі легко перетворюють у редаговані документи скани текстів, зображення з текcтами та PDF-файли.

Детальна інформація про варіанти поставки продуктів ABBYY

Опис ABBYY FineReader 15 Standard

Редагування і коментування PDF

Мільйони користувачів використовують у своїй роботі документи у форматі PDF, вважаючи цей формат зручним у роботі.

Редагування даних

  • У FineReader зручно редагувати скановані файли, змінювати зображення та тексти, видаляти зайві.
  • Організовано роботу з метаданими, користувач може додавати нові метадані, редагувати існуючі.
  • Якщо після сканування паперових документів необхідно змінити порядок сторінок у PDF-документі, обернути сторінку, то це виконується простим кліком миші.
  • Зручна робота з формами, їх заповнення, збереження та редагування.

Дані зручно копіювати

  • Таблиці та текст зручно копіювати та видаляти зі сканованих документів.
  • При копіюванні формат тексту та таблиць буде збережено, навіть якщо якість сканів не найкраща.
  • Для видалення таблиць є спеціальні роздільники, щоб виділення відбувалось максимально точно.

Легко читати та шукати потрібний текст

Для зручності роботи у програмі розроблено розумний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Як тільки ви відкрили файл у FineReader, ви можете розпочинати пошук тексту, результати пошуку виділяються кольором. Робота з закладками дозволяє поставити закладку на вибрану сторінку або фразу і полегшити навігацію у великому документі.

Додавайте коментарі

При роботі з документом користувач може причіпляти наліпки до тексту, додавати коментарі та примітки. Коментарі можуть додавати різні автори, таки чином спільно редагуючи документ. Текст можна виділяти кольором, перекреслювати, підкреслювати, малювати лінії та стрілки.

Збереження конфіденційності

Якщо у процесі роботи над документи ви писали конфіденційні коментарі та примітки, то перед надсиланням документа іншим користувач ви зможете легко видалити всю конфіденційну інформацію з документа. Те саме стосується і прихованих даних, метаданих, закладок. Передбачено різні рівні доступу (на відкриття, редагування, друк та інше), можна використовувати пароль. Для підтвердження авторства документа використовується електронний підпис.

Створення PDF-файлів

Створити PDF-документи легко з різних джерел: це може бути офісний документ, відсканована копія, зображення та інше. Після сканування розпочинайте редагування. При потребі декілька PDF документів можна об'єднати в один.

Конвертація у різні формати

FineReader якісно та точно перетворить документ чи його фото у популярні офісні формати Microsoft.

Робота з паперовими документами

Якщо у вас є скан документа, його зображення та PDF-файл, то ви швидко оцифруєте документ і збережете його у форматі Word, Excel. Результат сканування буде точним, виробник оголошує про точність 99,8%. Структура документа при оцифруванні зберігається. У створених документах передбачено можливість пошуку тексту. Якщо розмір PDF-документа надто великий,то його зручно архівувати.

Конвертація з розширеними функціями

Найкращу якість сканування забезпечує вбудований OCR редактор, який можна налаштовувати в залежності від потреб. Після розпізнавання текст зручно відредагувати та виправити всі помилки. FineReader запам'ятовує терміни, які часто з'являються у ваших текстах і у майбутньому розпізнає їх вірно.

Робота з фото зі смартфону

Важлива сучасна функція - фотографуйте документ телефоном і FineReader допоможе перетворити фото у якісний документ. У FineReader можна створити електронні книги з відсканованих книг та статей.

FR15SW-FMPL-X

Характеристики

Форма випуску
електронний ключ