ABBYY FineReader Pro для Mac

2 665,00 ₴
Без податку

ABBYY FineReader Pro для Mac перетворює зображення та PDF-документи у формати, які можна редагувати, зберігаючи структуру документа.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на ABBYY FineReader Pro для Mac та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Кількість

З ABBYY FineReader Pro для Mac ви більше не будете передруковувати документи. Окрім сканування та розпізнавання, програма має всі основні інструменти для роботи з PDF документами.

Детальна інформація про варіанти поставки продуктів ABBYY

Опис ABBYY FineReader Pro для Mac

 • Якісне та швидке розпізнавання

  Методика оптичного розпізнавання тексту ABBYY OCR дозволяє досягти найкращої якості розпізнавання тексту за оптимальний час.
 • Без втрати оригінального форматування

  Спеціально розроблена технологія ADRT® розумно відтворює формат документа під час сканування. Буде збережено структуру документа, розміри шрифтів, типи шрифтів, збережено додаткові елементи документа, такі як колонки, колонтитули, таблиці та діаграми.
 • Робота на 189 мовах

  ABBYY FineReader Pro для Mac з легкістю розпізнає документи на 189 різних мовах. Яка саме мова використана в документі, програма визначить автоматично.
 • Інтерфейс програми впишеться у стиль Mac OS X

  Прихильники стилю Mac OS будуть приємно здивовані зручним та зрозумілим інтерфейсом програми, який чудово впишеться у загальний стиль Mac OS X.
 • Збереження у потрібні формати

  В залежності від мети, результат розпізнавання можна зберегти як текстовий документ, електронну таблицю, презентацію, PDF-документ, HTML файл, створити електронну книгу.
 • Заміна сканера цифровою камерою або смартфоном

  Не завжди ви знаходитесь у офісі зі сканером. Інколи у вас є лише смартфон або фотоапарат. Використовуйте як джерело фотографії документу, який необхідно розпізнати, та отримуйте чудовий результат. Не хвилюйтесь, що якість такого фото буде недостатньою для розпізнавання тексту. Спеціально розроблені інструменти підвищать якість документа, провівши його попередню обробку. У вбудованому редакторі зображень користувач зможе обрізати зайву частину тексту, змінити контрастність та яскравість, виправити перекіс та інше.
 • Збереження у PDF формат

  Коли робота з документом завершена, внесено всі правки та зміни, ви можете зберегти результат роботи в улюблений формат PDF, щоб ділитись новим PDF-документом з колегами або зберігати його в себе на ПК.
 • Електронна книга, яку ви створили самі

  Розпізнавши книги, статті та інші документи, у вас буде можливість зберегти результат роботи у власну електронну книгу та зручно повертатись до її читання у потрібний час.
 • Автоматизація роботи для економії часу

  Функції Automator і підтримка команд AppleScript допоможуть швидко опрацювати велику кількість документів. Визначивши етапи перетворення, які необхідно провести з документом, ви створите так зване завдання і зможете використовувати аналогічний алгоритм дій для інших документів. Зможете створити у себе на ПК спеціальну папку, при попаданні в котру файл буде автоматично опрацьовуватись програмою.
SR11XW-FMPL-X

Характеристики

Форма випуску
електронний ключ