ABBYY Screenshot Reader

232,00 ₴
Без податку

ABBYY Screenshot Reader - програма для роботи зі скріншотами: збереження, перетворення в текст, відправлення по електронній пошті.

Звертайтесь для отримання найкращої ціни на ABBYY Screenshot Reader та консультації щодо вибору оптимальної версії продукту.

Кількість

ABBYY Screenshot Reader - це новий погляд на роботу зі скіншотами. Програма для тих, у кого часто виникає необхідність опрацьовувати картинку на екрані, робити фото екрану. Користувач може зберегти зображення всього екрану, зображення з вибраної програми чи частинку виділеної області екрана. Якщо на екрані багато тексту, то його можна одразу розпізнати і розпочати редагування.

Детальна інформація про варіанти поставки продуктів ABBYY

Опис ABBYY Screenshot Reader

У чому відмінність програми від аналогів?

Якщо інші програми-аналоги лише роблять знімки з екрану або його частини, то з ABBYY Screenshot Reader ви одразу можете розпізнати текст, який є на знімку. Застосунок розпізнає тексти, написані на 198 мовах світу. Особливо зручно використовувати розпізнавання, якщо ви працюєте з відео зйомками презентацій.

Знімки будь-якої частини екрана

Зробити знімок будь-якої частини екрану зручно та швидко. Отримані графічні файли готові до використання у презентаціях, їх модна додавати у документи, учбові матеріали, відправляти по електронній пошті.

Продуманий інтерфейс

Інтерфейс Screenshot Reader зручний та зрозумілий користувачу, дозволяє швидко розпочати роботу. Для чудового результату необхідно зробити всього два кроки: вказати, у який формат необхідно зберегти знімок екрану (графічний чи документ Word) і виділити мишкою область екрану, яку необхідно опрацювати.

SR11XW-FMPL-X

Характеристики

Форма випуску
електронний ключ