Trend Micro Enterprise Security for Endpoints Збільшити для перегляду

Trend Micro Enterprise Security for Endpoints ліцензія (55-100 ПК) по запиту

Trend Micro_7.2

Trend Micro Enterprise Security for Endpoints - Забезпечує безпеку фізичних і віртуальних комп'ютерів, ноутбуків і файлових серверів як в мережі, так і поза нею.

Детальніше

0,00 грн

Найменша кількість товару для замовлення є 55

Характеристики

Призначеннядля дому та бізнесу
Тип ліцензіїнова ліцензія
Кількість ПК55-100

Інформація

Захист фізичних і віртуальних комп'ютерів, ноутбуків і серверів.

Забезпечте безпеку фізичних і віртуальних комп'ютерів, ноутбуків і файлових серверів як в мережі, так і поза нею.

Enterprise Security for Endpoints — це передове рішення, до складу якого входять захист від шкідливих програм, технологія оцінки репутації веб-сайтів, що дозволяє блокувати доступ до небезпечних сайтів, і система запобігання вторгнень на основі кінцевого вузла (HIPS). Це рішення працює на базі «хмарної» інфраструктури безпеки Trend Micro ™ Smart Protection Network ™, і файли антивірусних баз даних зберігаються і обробляються в «хмарі», а не на кінцевих пристроях, що дозволяє вивільнити обчислювальні ресурси і забезпечити оптимальну продуктивність.

Trend Micro Enterprise Security for Endpoints надає переваги інтегрованого захисту від загроз і втрати даних при одночасному скороченні витрат за рахунок більш швидкого сканування та підвищеної продуктивності. Комплексна система захисту настільних комп'ютерів, ноутбуків і серверів має на увазі консолідацію всіх функцій забезпечення безпеки кінцевих пристроїв в рамках одного централізованого рішення. Це дозволяє скоротити витрати на управління і отримати найбільш передовий захист від сучасних загроз.

Переваги Trend Micro Enterprise Security for Endpoints:

Інтелектуальність

Єдина система безпеки, що забезпечує випереджаючий захист всіх кінцевих пристроїв.

  • Зниження ризику за рахунок комплексного запобігання загрозам для кінцевих точок.
  • Блокування загроз до того, як вони зашкодять кінцевим користувачам, за допомогою «хмарної» платформи безпеки, яка зіставляє дані про загрози, пов'язані з сайтами, електронною поштою і файлами, забезпечуючи оперативний захист.

Простота

Підвищіть рівень безпеки при менших витратах за рахунок консолідованої архітектури «хмара-клієнт» і спрощеного управління. Згідно Остерман Research документу «Звіт про ефективність роботи клієнт-серверного корпоративного рішення безпеки», ви можете:

  • скоротити витрати на управління ІТ-інфраструктурою за рахунок централізованого управління єдиним пакетом для захисту кінцевих пристроїв за допомогою Trend Micro Control менеджер;
  • знизити частоту зараження кінцевих пристроїв на 53%.

Надійний захист з урахуванням ваших потреб

Оптимізація адміністрування шляхом застосування політик захисту від загроз з єдиної консолі.

  • Централізоване управління політиками для всіх продуктів Trend Micro
  • Узгоджене застосування політик для всіх кінцевих пристроїв - від файлових серверів до фізичних і віртуальних комп'ютерів і ноутбуків
  • Контроль в масштабах всього підприємства для ефективної протидії спрямованим атакам і запобігання втрати даних.

Відгуки

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Trend Micro Enterprise Security for Endpoints ліцензія (55-100 ПК) по запиту

Trend Micro Enterprise Security for Endpoints ліцензія (55-100 ПК) по запиту

Trend Micro Enterprise Security for Endpoints - Забезпечує безпеку фізичних і віртуальних комп'ютерів, ноутбуків і файлових серверів як в мережі, так і поза нею.

24 інших товарів в цій категорії: