Зменшена ціна! Microsoft Office для дому та бізнесу 2016 Збільшити для перегляду

Microsoft Office для дому та бізнесу 2016 (коробка)

office_2

Office для дому та бізнесу 2016 містить останні повні версії ваших улюблених програм: Word, Excel, PowerPoint, OneNote і Outlook. 

Детальніше

5 749,00 ₴

-266,00 ₴

6 015,00 ₴

Характеристики

Призначеннядля бізнесу
Тип ліцензіїнова ліцензія
Кількість ПК1

Інформація

Office для дому та бізнесу 2016 містить останні повні версії ваших улюблених програм: Word, Excel, PowerPoint, OneNote і Outlook. Всі інструменти, до яких ви звикли, стали ще краще.

 • Інструменти, що підвищують продуктивність. Не потрібно бути просунутим користувачем, щоб використовувати всі можливості Office 2016. Додатки містять смарт-інструменти, що дозволяють легко і просто добитися максимальної ефективності.
 • Створений для командної роботи. Вбудовані інструменти для спільної роботи дозволяють з легкістю ділитися і редагувати документи в додатках Word, PowerPoint або OneNote. Працюйте над файлами одночасно у співавторстві з кількома користувачами - не має значення сидите ви в одній кімнаті або перебуваєте в іншій півкулі.

Можливості:

 • Встановіть повнофункціональні додатки Office. Програми Word, Excel, PowerPoint і OneNote і реалізуйте свої ідеї зручним для вас способом - використовуючи клавіатуру, стилус або сенсорний екран.
 • Office Outlook. Упорядкуйте вашу електронну пошту, координуйте розклад, залишайтеся на зв'язку і будьте в курсі подій. Новий Outlook підтримує push mail, тому ваші Вхідні завжди актуальні. Поліпшений режим Бесіди гарантує, що повідомлення з однією темою не потраплять до ланцюжка листів, до яких вони не належать. Ви також виявите нові можливості для роботи з вкладеннями.
 • Office Word. Створюйте, доводьте до досконалості і діліться чудовими документами. Надавати доступ до файлів і працювати над ними спільно цілою командою тепер стало просто, як ніколи. Нова версія Word дозволяє одночасно редагувати файли у співавторстві з кількома користувачами - не має значення сидите ви в одній кімнаті або перебуваєте в іншій півкулі, а інтеграція з хмарою максимально спрощує обмін документами.
 • Office Excel. Аналізуйте і візуалізують ваші дані новими інтуїтивними способами. Перетворіть цифри в ідеї з новим Excel. PivotTable Slicers допомагає виявити закономірності у великих обсягах даних, а Recommended Charts дає можливість донести вашу інформацію найбільш наочним способом. One-Click Forecasting автоматично сканує листи для відстеження тенденцій даних і форматує їх в таблиці і діаграми.
 • Office Powerpoint. Створюйте, працюйте спільно і ефектно уявляйте ваші ідеї. Працюйте над презентацією одночасно всією командою. Коментуйте релевантні тексти та зображення, порівнюйте різні версії презентації за допомогою Conflict Resolution View.
 • Office OneNote. Збирайте цікаві милі у вашому власному цифровому блокноті. Фіксуйте, організуйте і діліться своїми ідеями за допомогою цифрових блокнотів, доступних з будь-якого пристрою. Знаходьте потрібні речі швидко з потужною пошуковою системою, яка відстежує ваші теги і багато іншого.
 • OneDrive. Всі користувачі OneDrive безкоштовно отримують місце в інтернет-сховище OneDrive. Завантажте ваші документи, фотографії, презентації та інші файли, щоб мати до них доступ з будь-якого пристрою, будь то Mac, ПК, планшет або телефон.
 • Office Online. Синхронізація вашого облікового запису OneDrive з безкоштовним сервісом Office Online дозволяє вам переглядати, редагувати і надавати іншим користувачам доступ до ваших файлів Word, Excel, PowerPoint і OneNote з будь-якого пристрою підключеного до Інтернету, через підтримуваний браузер, навіть якщо ви далеко від свого комп'ютера Mac або ПК.

Для запуску Microsoft Office для дому та бізнесу 2016, ваш комп'ютер повинен відповідати наступним системним вимогам:

 • Процесор 1 ГГц з підтримкою SSE2
 • Операційна система Windows 7, 8 або 8.1 до Windows 10, тільки 32- або 64-розрядні ОС
 • Рекомендований обсяг ОЗП 2 ГБ
 • 3 ГБ вільного місця на жорсткому диску
 • Розширення екрану 1280 x 800 або вище

Відгуки

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Microsoft Office для дому та бізнесу 2016 (коробка)

Microsoft Office для дому та бізнесу 2016 (коробка)

Office для дому та бізнесу 2016 містить останні повні версії ваших улюблених програм: Word, Excel, PowerPoint, OneNote і Outlook. 

10 інших товарів в цій категорії: