Антивірус Kaspersky Total Security 2017 для всіх пристроїв Збільшити для перегляду

Kaspersky Total Security 2018 для всіх пристроїв (2 ПК) поновлення

Kaspersky_11.2

Kaspersky Total Security для всіх пристроїв - рішення для максимального захисту даних, що зберігаються в електронному вигляді на пристроях Windows, Mac і Android.

Детальніше

1 032,00 грн

Характеристики

Призначеннядля дому та бізнесу
Тип ліцензіїпоновлення
Кількість ПК2

Інформація

ПЕРЕВАГИ:

 • Якщо ви справді хочете все контролювати. Тепер у вас є спеціальний обліковий запис для організації захисту: підключення того чи іншого пристрою до ліцензії, керування захистом на комп'ютерах рідних, керування смартфоном і планшетом, роботи з Менеджером паролів та інше. Усе це ви можете робити в своєму Особистому кабінеті на порталі My Kaspersky.
 • У вас багато облікових записів і паролів до них. Кілька адрес електронної пошти, облікові записи у всіх популярних соціальних мережах і реєстрації на різних сайтах – усе це нагадує картковий будинок. Якщо зламали один обліковий запис, то виникає загроза для решти. Та й просто забувати паролі й постійно відновлювати їх – марнування часу і додатковий ризик. Звільніть себе від зайвих турбот – доручіть створення, зберігання, підставляння та синхронізацію паролів спеціальній програмі на кожному з ваших пристроїв.
 • Ви – щасливий власник смартфона, планшета, ноутбука та інших пристроїв. Багато пристроїв, багато даних на кожному з них, багато загроз для кожної з операційних систем. Вихід є! Встановіть захист на всі свої пристрої та керуйте ним централізовано на порталі My Kaspersky. Більше жодних загроз, і втрачений смартфон легше знайти завдяки геолокаційним сервісам у складі антивірусу для Android.
 • Якщо ваші дані мають фінансову цінність. Ніхто не має права отримувати доступ до ваших персональних даних і використовувати їх із корисливою метою. І навіть якщо шахраї вважають інакше, Kaspersky Total Security для всіх пристроїв забезпечить недоторканність вашої інформації та засобів. Спеціальні технології захистять ваші паспортні дані, номери банківських карток і навіть телефонну книгу на смартфоні.
 • Якщо у вас велика родина. Кіберзлочинці вважають своєю мішенню кожного члена вашої родини. Діти довірливі й можуть передати персональні дані шахраям, а ще їхня психіка вразлива щодо «дорослого» вмісту, який вони можуть побачити в Інтернеті. Старше покоління легко налякати та шантажувати. І навіть найактивніші та найдосвідченіші користувачі не застраховані від крадіжки грошей під час інтернет-платежів. Подбайте про кожного зі своїх близьких! Захистіть комп'ютер дитини за допомогою функції Батьківський контроль, налаштуйте відкриття платіжних сайтів тільки в режимі.

Ключові функції:

Захист усіх ваших пристроїв

 • Новинка! Керування захистом усіх пристроїв
 • Керування через Інтернет за допомогою зручного веб-порталу My Kaspersky
 • Перевірка статусу захисту кожного з пристроїв
 • Віддалене налаштування функцій захисту на пристроях Windows і Мас
 • Керування функціями модуля Анти-Крадій для пошуку загубленого пристрою та керування даними на ньому
 • Придбання, продовження та керування ліцензіями продуктів Kaspersky Lab для всіх пристроїв
 • Новинка! Менеджер паролів для всіх пристроїв забезпечує створення надійних паролів, їх безпечне зберігання, автоматичну синхронізацію та підставляння на всіх пристроях
 • Миттєва перевірка безпеки файлів, програм і веб-сайтів надійно дозволяє ефективно блокувати загрози для Windows, Mac і Android
 • Анти-Фішинг запобігає викраденню особистих даних на підроблених веб-сайтах і доступний на платформах Windows, Mac, Android, iOS та Windows Phone
 • Оптимальний набір функцій, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і висока продуктивність на будь-якому пристрої.

Відгуки

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Kaspersky Total Security 2018 для всіх пристроїв (2 ПК) поновлення

Kaspersky Total Security 2018 для всіх пристроїв (2 ПК) поновлення

Kaspersky Total Security для всіх пристроїв - рішення для максимального захисту даних, що зберігаються в електронному вигляді на пристроях Windows, Mac і Android.

30 інших товарів в цій категорії: