Антивірус Kaspersky Endpoint Security CLOUD Збільшити для перегляду

Kaspersky Endpoint Security CLOUD (5-9 ПК) поновлення

Kaspersky_4.5

Kaspersky Endpoint Security CLOUD - Надійний захист робочих місць і максимально просте управління.

Детальніше

966,00 грн

Найменша кількість товару для замовлення є 5

Характеристики

Призначеннядля дому та бізнесу
Тип ліцензіїпоновлення
Кількість ПК5-9

Інформація

Малий і середній бізнес на відміну від великих корпорацій не може дозволити собі мати в розпорядженні дорогу IT-службу. Він потребує готове рішення, яке просто встановити і яким легко управляти - на місці або віддалено. Саме таким рішенням є Kaspersky Endpoint Security Cloud.

Підтримувані платформи:

 • Комп'ютери на базі Windows
 • Файлові сервери Windows
 • Мобільні пристрої Android та iOS

Результатом однієї-єдиної атаки на непідготовлену до відбиття загроз компанію можуть стати:

 • Втрата цінних даних, в тому числі відомостей, що становлять інтелектуальну власність
 • Витік конфіденційної інформації про клієнтів і співробітників
 • Порушення бізнес-процесів, що безпосередньо впливають на прибутковість бізнесу

Переваги:

 • ЗАХИСТ ВСІХ ПРИСТРОЇВ. Визнані технології світового рівня захищають робочі станції, ноутбуки та файлові сервера на базі Windows від відомих і невідомих загроз, в тому числі від шифрувальників і інших типів програм-вимагачів. Безпека забезпечується на безлічі рівнів - захист від шкідливого ПЗ файлів, поштових серверів і інтернет-трафіку доповнюється такими ефективними технологіями, як Мережевий екран, Захист від мережевих атак і Моніторинг системи. Рішення налаштоване з урахуванням рекомендацій експертів «Лабораторії Касперського».
 • ГНУЧКЕ ХМАРНЕ АДМІНІСТРУВАННЯ. Завжди готова до роботи хмарна консоль Kaspersky Endpoint Security Cloud дозволяє адміністраторам застосовувати і змінювати захисні функції буквально з будь-якого пристрою, підключеного до інтернету. Це особливо зручно, якщо у вас немає системних адміністраторів, які постійно перебувають в офісі. Завдяки тому, що консоль хмарна, вам не доведеться купувати і обслуговувати додаткове обладнання, а початкові налаштування виконуються гранично швидко.
 • ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ УПРАВЛІННЯ. Всі функції безпеки можуть бути налаштовані і розгорнуті з єдиної консолі на всіх пристроях - робочих станціях на базі Windows, ноутбуках, файлових серверах і мобільних пристроях на базі Android і iOS. Завдяки простому і зручному інтерфейсу ви зможете швидко налаштувати політики і застосувати їх до всіх робочих місць.

Основні можливості:

 • КОНТРОЛЬ ДОСТУПУ ДО ПРИСТРОЇВ І ІНТЕРНЕТУ. Інструменти контролю пристроїв дозволяють визначити, яким пристроям дозволений доступ до корпоративної мережі. У той же час Веб-Контроль допомагає задавати політики безпеки стосовно інтернету і здійснювати контроль за використанням веб-ресурсів співробітниками. Ви можете заборонити або обмежити доступ співробітників до певних сайтів або категорій сайтів (наприклад, соціальних мереж).
 • ПРОСТЕ УПРАВЛІННЯ МОБІЛЬНИМИ ПРИСТРОЯМИ. Інструменти управління мобільними пристроями (MDM) містять функції, які дозволяють визначати параметри доступу смартфонів і планшетів до корпоративної мережі, задавати настройки Wi-Fi і Bluetooth, контролювати використання камери і регулювати багато інших параметрів. При цьому вам не потрібно купувати окреме рішення для управління пристроями на базі iOS-сервер для управління iOS-пристроями вже розгорнуто в хмарі.
 • ЗАХИСТ ВІД МОБІЛЬНИХ ЗАГРОЗ. Передові технології забезпечення безпеки мобільних пристроїв допомагають захистити мобільні пристрої від новітніх кіберзагроз, в тому числі від програм-шифрувальників. Інструменти антифішинга захищають від крадіжки конфіденційної інформації або облікових даних на підроблених сайтах. Спроби несанкціонованої перепрошивки негайно виявляються, і для таких пристроїв блокується доступ до корпоративної мережі.
 • ШВИДКЕ РОЗГОРТАННЯ ІЗ ХМАРИ. Оскільки керування всіх захисні функції здійснюється із хмари, вам не доведеться встановлювати консоль управління на ваш локальний сервер. Вона завжди доступна на cloud.kaspersky.com, і ви можете прямо з хмари розгорнути необхідне програмне забезпечення на всі ваші комп'ютери, файлові сервери і мобільні пристрої.
 • ЗАХИСТ ЦІННИХ ДАНИХ — НАВІТЬ НА ЗАГУБЛЕНИХ ПРИСТРОЯХ. Якщо мобільний пристрій втрачено або викрадено, ви можете уникнути втрати важливої ділової інформації. Адміністратор може заблокувати свій пристрій або навіть видалити з нього всі корпоративні дані.
 • БІЛЬШЕ ТЕСТІВ. БІЛЬШЕ НАГОРОД. БІЛЬШЕ ЗАХИСТУ. Ефективність технологій «Лабораторії Касперського» підтверджують незалежні тести і численні нагороди. Три роки поспіль наші технології проходять більше незалежних тестів і частіше удостоюється перших місць, ніж рішення інших виробників.

Відгуки

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Kaspersky Endpoint Security CLOUD (5-9 ПК) поновлення

Kaspersky Endpoint Security CLOUD (5-9 ПК) поновлення

Kaspersky Endpoint Security CLOUD - Надійний захист робочих місць і максимально просте управління.

30 інших товарів в цій категорії: