CorelDRAW Graphics Suite X8 - Small Business Edition Збільшити для перегляду

CorelDRAW Graphics Suite X8 - Small Business Edition (коробка*)

Corel_14

CorelDRAW Graphics Suite X8 Small Business Edition - розроблений для підприємств малого бізнесу пакета професійного програмного забезпечення для графічного дизайну.

Детальніше

Характеристики

Призначеннядля дому та бізнесу
Тип ліцензіїнова ліцензія
Кількість ПК1
Форма випускукоробка
Мова інтерфейсуRU/EN
Операційна системаWindows

Інформація

CorelDRAW Graphics Suite X8 Small Business Edition - розроблений для підприємств малого бізнесу пакета професійного програмного забезпечення для графічного дизайну. Новий комплект з трьох ліцензій на використання продукту є ідеальним рішенням для підприємств, в плани яких входить підготовка маркетингових матеріалів компанії, а також для організацій, зайнятих в таких сферах індустрії графічного дизайну, як друкарська справа, створення вивісок, виконання гравірувальних робіт і т.п.

Швидкий початок роботи. Працювати з CorelDRAW Graphics Suite X8 легко як починаючим користувачам, так і досвідченим професіоналам. Вашій увазі пропонується огляд нових функцій і можливостей пакету, а також основ роботи з продуктом. Робочий простір, налаштований відповідно до вашого творчого процесу, створить сприятливі умови для продуктивної діяльності. В CorelDRAW Graphics Suite X8 представлені вбудовані універсальні навчальні ресурси, а також високоякісний контент, який дозволить вам поліпшити якість будь-якого проекту. До ваших послуг підтримка Windows 10, новий мультидисплейний режим перегляду і підтримка моніторів 4K.

Майстерність. Професійні і в той же час інтуїтивно зрозумілі інструменти CorelDRAW Graphics Suite X8 допоможуть вам реалізувати ваші знання і навички в області дизайну найефективнішим чином. Покращені функції пошуку і фільтрації шрифтів забезпечують економію часу при виборі потрібних шрифтів. Покращений інструмент «Ніж» дозволяє розділяти векторні об'єкти, текст і растрові зображення уздовж будь-якого шляху. Інструмент «Що Відновлює клонування» в Corel PHOTO-PAINT X8 допоможе при корекції недоліків фотознімків, а покращене діалогове вікно «Випрямити зображення» дозволить виправити викривлення перспективи.

Персоналізація. Ваші улюблені інструменти забезпечать для вас максимальний комфорт! Вдосконалений інтерфейс і можливості налаштування кольорів рамок вікон і робочого столу, а також розміру значків дозволяють адаптувати робочий простір відповідно до ваших уподобань. Новий Corel Font Manager X8 допоможе вирішити завдання перегляду і систематизації шрифтів для ваших проектів. Крім того, ви можете розширити вашу колекцію інструментів за допомогою придбання плагінів, додатків і розширень безпосередньо через CorelDRAW Graphics Suite.

Естетичне задоволення. У нашому пакеті ви знайдете все необхідне для створення запам'ятовувальних проектів професійного рівня: від барвистих логотипів, вивісок і рекламних щитів до незвичайних маркетингових матеріалів і привабливої графіки для інтернету і соціальних мереж. Завдяки лідируючій в галузі сумісності форматів файлів і професійних засобів управління кольором CorelDRAW Graphics Suite X8 забезпечує гнучкість і точну передачу кольору, які необхідні при роботі над будь-яким проектом. Творче співтовариство користувачів CorelDRAW допоможе порадою, подарує нові враження і надихне на нові успіхи.

Що містить пакет

Основні програми:

  • CorelDRAW X8 - зручний додаток для створення векторної графіки і макетів сторінок;
  • Corel PHOTO-PAINT X8 - професійний додаток для редагування зображень;
  • Corel PowerTRACE X8 - засіб для точного трасування растрових зображень у векторної графіки;
  • Corel Website Creator X8* - потужний програмний засіб для самостійного дизайну веб-сайтів;
  • Corel CAPTURE X8 - засіб для створення моментальних знімків екрану;
  • Corel CONNECT X8 - засіб миттєвого пошуку контенту;
  • PhotoZoom Pro 2 - зручний модуль, що підключається до PHOTO-PAINT для збільшення цифрових зображень;
  • ConceptShare (на англійській мові) - засіб для інтерактивної спільної роботи в Інтернеті.

Відгуки

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

CorelDRAW Graphics Suite X8 - Small Business Edition (коробка*)

CorelDRAW Graphics Suite X8 - Small Business Edition (коробка*)

CorelDRAW Graphics Suite X8 Small Business Edition - розроблений для підприємств малого бізнесу пакета професійного програмного забезпечення для графічного дизайну.

30 інших товарів в цій категорії: