Corel PaintShop Pro X9 ESD Збільшити для перегляду

Corel PaintShop Pro X9 (електронний ключ*)

Corel_2

PaintShop Pro X9 - єдине рішення, яке розповсюджується не по підписці для створення домашніх і професійних проектів, що поєднує в собі високий рівень універсальності, продуктивності та економічної ефективності.

Детальніше

2 797,00 грн

Характеристики

Призначеннядля дому та бізнесу
Тип ліцензіїнова ліцензія
Кількість ПК1
Форма випускуелектронний ключ
Термін діїбезтермінова

Інформація

PaintShop Pro X9 - ефективний і зручний в роботі фоторедактор, який містить оптимізовані і більш чутливі інструменти редагування фотографій, нові шаблони проектів, текстові пресети і засоби для роботи з градієнтами, спрямовані на швидку візуалізацію творчих концепцій. Нові інструменти для створення знімків екрану забезпечать ефективний обмін інформацією. PaintShop Pro X9 - єдине рішення, яке розповсюджується не по підписці для створення домашніх і професійних проектів, що поєднує в собі високий рівень універсальності, продуктивності та економічної ефективності.

30 нових та оновлених функцій PaintShop Pro X9

 • Створити з шаблону. Нова функція «Створити з шаблону» допоможе вам швидко добитися відмінних результатів. Створюйте фотоколажі, персоналізовані вітальні листівки, брошури і багато іншого. Для оптимізації роботи над майбутніми проектами призначені для користувача макети можна зберігати у вигляді шаблонів.
 • Інструмент «Знімок екрану» з інтелектуальним захоплення. У PaintShop Pro Х9 ви знайдете засоби для створення знімків екрану, а також інструменти редагування і додавання анотацій. У роботі з декількома додатками немає ніякої необхідності! При роботі в новому інтелектуальному автоматичному режимі для захоплення зображень потрібно просто навести курсор на область екрану, призначену для захоплення.
 • Інструмент градієнтної заливки. При роботі з інструментом градієнтної заливки для налаштування градієнта необхідно просто перетягнути кольорові зразки і перемістити вузли. Градієнт розміщується на зображенні, об'єкті або полотні методом перетягування, що дозволяє заощадити цінний час.
 • Текстові пресети. Текстові заготовки містять засоби швидкого художнього доопрацювання, а також нові текстові ефекти. Ці безкоштовні пресети преміум-класу динамічно додаються в PaintShop Pro і надають нові текстові параметри для додання вашим проектам унікального виду. (Заготовки регулярно оновлюються через інтернет.)
 • Покращений інструмент «Текст». Спрощена панель інструментів «Текст» дозволяє швидко застосувати потрібний текстовий стиль і прискорити вибір відповідного кольору. Опції налаштування панелі інструментів передбачають можливість відображення часто використовуваних елементів і приховування непотрібних функцій.
 • Застосування фотоефектів в реальному часі. 10 найпопулярніших методів фотокорекції PaintShop Pro, в тому числі інструменти інтелектуальної фотокорекції і засоби налаштування балансу білого і освітлення/чіткості заливки, тепер застосовуються в режимі реального часу, що дозволяє миттєво переглядати результати змін і забезпечує швидкий і ефективний процес редагування.
 • Покращена підтримка пера і графічних планшетів. Поєднання PaintShop Pro X9 з графічним планшетом або комп'ютером з пір'яним введенням забезпечує високу ступінь природності при роботі. У програмі представлена підтримка пристроїв Real-Time Stylus (WinRTS), в тому числі сімейство комп'ютерів Microsoft Windows Surface.
 • Інтелектуальна фотокорекція в режимі пакетної обробки. Використання коштів інтелектуальної фотокорекції в режимі пакетної обробки для одноразового встановлення кількох зображень дозволяє заощадити час і підвищити продуктивність роботи. Також передбачена можливість застосування інструменту для виконання пакетних дій, таких як додавання водяних знаків і зміна розміру фотографій.
 • Макроси. Макроси надають широкі можливості автоматизації і прискорення виконання рутинних і повторюваних завдань. Автоматичний режим забезпечує прискорене застосування макросів. Практичні макроси можна знайти в короткому посібнику користувача «Ласкаво просимо». Крім того, керівництво по створенню макросів (PaintShop Pro Scripting Guide) знаходиться у відкритому доступі на допомогу всім, хто хоче цьому навчитися.
 • Віртуальний тур. Наш новий покроковий віртуальний тур познайомить вас з PaintShop Pro X9 і допоможе швидко досягти чудових результатів. За допомогою цього огляду ви зможете без зусильі освоїти інтерфейс програми і навчитися роботі з новими функціями.
 • Експорт журналу редагування. Нова функція експорту журналу редагування дозволяє швидко задокументувати внесені зміни та поділитися ними з колегами. Цей інструмент прекрасно підходить для ведення точної реєстрації внесених в зображення змін, ведення юридичної документації, розробки покрокових навчальних посібників або демонстрації тих чи інших прийомів роботи.
 • Підтримка Windows Server 2016. Програма PaintShop Pro X9 сумісна з Windows Server 2016, що робить її ідеальним рішенням для організацій, що працюють в середовищі віртуалізації. Незалежно від того, який хостинг використовується - локальний або хмарний - наше програмне забезпечення прекрасно підходить для редагування фотографій, розробки графічних проектів, створення знімків екрану і додавання анотацій.
 • Підтримка XDM і Intel RealSense. PaintShop Pro X9 підтримує новітнє покоління технологій фоторедагування. Знімки XDM, сфотографовані планшетом або камерою з RealSense, можна редагувати в робочому просторі настройки PaintShop Pro. Метод застосування ефектів до об'єктів на основі їх відстані від камери дозволяє заощадити час і підвищити точність створення виділень.
 • Підтримка файлів RAW різних фотокамер. У PaintShop Pro X9 додана підтримка файлів RAW для 15 нових фотокамер. Інструменти, представлені в лабораторії файлів RAW, допоможуть швидко конвертувати і обробити зображення, підкреслити деталі і колір знімків і розкрити справжню красу ваших фотографій.
 • Обтікання текстом. Цей інструмент дозволяє миттєво залити область виділення або векторний об'єкт текстом, який потім автоматично приймає задану форму. Створюйте цікаві дизайн-елементи для веб-графіки, постерів, фото-альбомів в стилі скрапбукінг, брошур, колажів і інших проектів.
 • Інструменти «Magic Move» і «Заповнення Magic». Контентно-чутлива технологія економить час, що витрачається на редагування. Інструмент «Magic Move» розроблений для переміщення об'єктів або фону, а «Заповнення Magic» - для видалення небажаних частин знімка. Решта порожнечі автоматично заповнюються відповідним фоном з навколишнього області.
 • Точні інструменти для створення виділених елементів. Точні інструменти для створення виділених елементів є незамінним компонентом програмного забезпечення для редагування фотографій. PaintShop Pro X9 дозволяє задавати розмір виділеної області за допомогою введення значень висоти і ширини. Як варіант, для області виділення можна вказати фіксовані пропорції сторін.
 • Карта фотографій. Відстежуйте де і коли були зроблені фотографії за допомогою функції картографічної прив'язки знімків, використовуючи дані GPS і гео-позначки Facebook. Режим «Карта» інтегрований з картами Google Maps і дозволяє розташовувати фотографії на карті, а також переглядати і систематизувати колекцію знімків за місцем розташування.
 • Функція «Поділитися своєю поїздкою». Використовуйте цей інструмент для створення слайд-шоу, де знімки і коментарі прив'язані до місць на інтерактивній карті. Збережіть вашу карту як слайд-шоу або викладіть її безпосередньо в облікові записи на сайтах Dropbox і Facebook.
 • Корекція об'єктива. Тепер в робочому просторі правки і в лабораторії файлів RAW можна автоматично застосовувати інструменти корекції об'єктива для виправлення викривлень, хроматичної аберації і віньєтування, які часто зустрічаються при роботі з більшістю фото-лінз.
 • Підтримка моніторів 4К. Поєднання нового фоторедактора з монітором високої роздільної здатності дозволять підкреслити кожну деталь і розкрити справжню красу ваших фотографій. Програма PaintShop Pro X9 сумісна з дисплеями Ultra HD (збільшення до 250% з дозволом 4K).
 • Підтримка плагінів сторонніх розробників. Підтримка інструментів 64-бітових плагінів сторонніх розробників і розширена підтримка плагінів Adobe Photoshop відкривають перед користувачами найширші творчі можливості.
 • Шари. Шари є основою професійного фоторедагування, створення композитних зображень і розробки графічного дизайну. До ваших послуг швидкий пошук потрібного шару за назвою, злиття виділених шарів і зручне розгортання і згортання груп шарів.
 • Ретушування портретів. Подбайте про те, щоб люди на ваших фотографіях виглядали найкращим чином. У цьому вам допоможуть інструменти «Усунення ефекту червоних очей» і «Косметика», які призначені для згладжування зморшок, відбілювання зубів і усунення дефектів шкіри.
 • Розширена підтримка форматів файлів. PaintShop Pro підтримує всі популярні растрові і векторні формати файлів, включаючи .psd Adobe Photoshop. Ви можете імпортувати зображення з камери, сканера, інтернету або іншого фоторедактора. Широкий вибір форматів, в яких можна зберігати файли, в значній мірі підвищує доступність фотографій.
 • Ретро-ефект. Оригінальні ефекти для додання знімкам вінтажності шляхом зміни кольору і контрасту. Ви оціните миттєві ефекти в дусі старих фотокамер.
 • Миттєві ефекти. Застосовуйте цікаві художні ефекти до ваших фотографій всього за кілька секунд. До ваших послуг набір готових ефектів, який поділяється на категорії - художню, чорно-білу, пейзажну і стилі плівки. Кожен з ефектів представлений наочним ескізом.
 • Ефект «Вибірковий фокус». «Вибірковий фокус» дає можливість імітувати ефект застосування дорогих об'єктивів з нахилом і зсувом. За допомогою цієї функції можна також додати ефект глибини різкості, що привертає увагу до ключових областей знімка за рахунок розмиття відволікаючих деталей.
 • Веб-інструменти. До ваших послуг різноманітні універсальні веб-інструменти для збереження та оптимізації зображень, які потім будуть використовуватися онлайн. Використовуйте функцію зіставлення зображень, щоб зв'язати HTML з вашої графікою, а також функцію поділу зображень і ролловерів, щоб створити дизайн для роботи з веб-сторінками.
 • Реставрація фотографій. Поверніть старі сімейні фотографії до життя за допомогою потужних інструментів фотореставрація. Інструмент «Корекція вицвітання» допоможе відновити колір і контрастність полинялих фотографій, а «Видалення подряпин» - прибрати тріщини і подряпини з пошарпаних знімків.

Відгуки

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Corel PaintShop Pro X9 (електронний ключ*)

Corel PaintShop Pro X9 (електронний ключ*)

PaintShop Pro X9 - єдине рішення, яке розповсюджується не по підписці для створення домашніх і професійних проектів, що поєднує в собі високий рівень універсальності, продуктивності та економічної ефективності.

30 інших товарів в цій категорії: