Антивірус Avast! Pro Antivirus Збільшити для перегляду

Avast! Pro Antivirus ліцензія (1 ПК)

avast!_11

avast! Pro Antivirus  - Потужний, повнофункціональний і непомітний антивірус для повсякденного користування!

Детальніше

429,00 грн

Характеристики

Призначеннядля дому та бізнесу
Тип ліцензіїнова ліцензія
Кількість ПК1

Інформація

Запускайте сумнівні програми й відкривайте підозрілі файли в безпечному середовищі пісочниці - це не створить жодної загрози для Вашого комп'ютеру.

Функції:

  • Розумна програма для захисту від вірусів, шпигунських програм та іншого шкідливого програмного забезпечення. І це не просто маркетинговий слоган! Наш антивірус, оснований на технології DynaGen, щодня виконує потокову передачу сотен дрібних оновлень антивірусної бази даних Вашого ПК в реальному часі, що дозволяє ще швидше забезпечувати захист від нових шкідливих програм. Рішення приймаються блоком штучного інтелекту всередині алгоритму, що виконує аналіз підозрілих файлів.
  • Запуск сумнівних файлів у відокремленому середовищі. Сумніваєтеся у безпечності завантаженого файлу? Запустіть його у «пісочниці» - віртуальному середовищі, яке дозволяє безпечно працювати навіть з файлами, інфікованими дуже шкідливим програмним забезпеченням. Утім, часто Ви зможете заздалегідь дізнатися, чи є файл безпечним, за допомогою нашої технології FileRep (опиту репутації файлів).
  • Не працює? Полагодимо! Якщо з Вашим ПК сталися серйозні неприємності і якась шкідлива програма блокує доступ до встановленої версії avast!, ви можете скористатися образом установки avast!, заздалегідь створеним на USB-накопичувачі або диску CD/DVD, і в такий спосіб відновити свій комп'ютер, повернувши йому працездатність.

Оновлений інтерфейс. Родина програм avast!  містить нові елементи керування з підтримкою сенсорних функцій, настільки прості, що навіть Ваша бабуся зможе стати фахівцем з антивірусів. А ще Ви зможете переконатися, що Ваші улюблені розширені функції тепер працюють значно швидше.

Захистіть свої фінансові операції. Ваші гроші заслуговують надійного захисту від шахраїв. Попередьте викрадення даних Вашої кредитної картки або банківського рахунку та крадіжку грошей. Використовуйте функцію SafeZone (Безпечна зона) у складі антивіруса avast! Pro, яка дозволяє убезпечити вразливі транзакції. Ви можете налаштувати автоматичне відкриття банківських сайтів або сайтів інтернет-магазинів за допомогою функції «Безпечна зона» (avast! SafeZone), у такий спосіб забезпечивши надійний захист своїх вразливих фінансових даних. В останній версії функцію було спрощено та покращено.

Наші юзери у хмарі. avast! CommunityIQ - це одне з найшвидших у світі сигнатурних джерел даних про шкідливі програми. Система проактивного попереджання використовує дані, які ми отримуємо від десятків мільйонів наших користувачів, котрі анонімно передають нам нові зразки шкідливих програм, з якими вони зіткнулися.

Відгуки

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Avast! Pro Antivirus ліцензія (1 ПК)

Avast! Pro Antivirus ліцензія (1 ПК)

avast! Pro Antivirus  - Потужний, повнофункціональний і непомітний антивірус для повсякденного користування!

30 інших товарів в цій категорії: