Антивірус Avast! Endpoint Protection Plus Збільшити для перегляду

Avast! Endpoint Protection Plus (20-49 ПК)

avast!_6.3

Avast! Endpoint Protection Plus - Комплексний захист для комп'ютерів компанії.

Детальніше

311,00 грн

Найменша кількість товару для замовлення є 20

Характеристики

Призначеннядля дому та бізнесу
Тип ліцензіїнова ліцензія
Кількість ПК20-49

Інформація

Централізований антивірус з брандмауером та антиспамовим фільтром дає комп'ютерам Вашої компанії дуже ефективний захист як в офісі, так і за його межами.

Функції:

  • Сертифіковане, швидке рішення, яке майже не споживає системних ресурсів. Створений на базі нашого сертифікованого та відзначеного нагородами антивірусного модуля, пакет AVAST Endpoint Protection забезпечує не лише надійний захист, але й можливість централізованого керування/оновлення через веб-інтерфейс і віддаленої установки, попередження системи безпеки в реальному часі, планування автоматичного сканування та ін.
  • Вбудований брандмауер та антиспам для захисту конфіденційних даних. Всі засоби захисту, потрібні Вашому бізнесу, тепер пропонуються в одному зрусному пакеті, який включає, зокрема, брандмауер та модуль захисту від спаму, які дбають про безпеку та ефективність роботи Вашої мережі.
  • Вигода від захисту в реальному часі. Ваша антивірусна база даних постійно отримуватиме останні оновлення в реальному часі через з'єднання з антивірусною лабораторією AVAST, тож чекати традиційного оновлення бази даних немає потреби.
  • Економія часу та грошей завдяки дистанційному керуванню. Віддалене установлення та оновлення програм дозволяє зекономити час та кошти, потрібні для традиційного розгортання програмного забезпечення на окремих вузлах. Щоб підвищити гнучкість роботи, ми пропонуємо два варіанти консолі керування – просту консоль Small Office Administration та розширену Enterprise Administration для складних мереж.
  • Максимальна продуктивність. Планувальник дозволяє виконувати сканування, оновлення та інші задачі в період, коли працівники не користуються комп'ютерами, і завдяки цьому не заважати роботі. Дбання про безпеку бізнесу ще ніколи не було таким інтуїтивно зрозумілим, безклопітним та ефективним.

Відгуки

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Avast! Endpoint Protection Plus (20-49 ПК)

Avast! Endpoint Protection Plus (20-49 ПК)

Avast! Endpoint Protection Plus - Комплексний захист для комп'ютерів компанії.

30 інших товарів в цій категорії: