Антивірус Avast! File Server Security Збільшити для перегляду

Avast! File Server Security (10-19 ПК)

avast!_5.4

Avast! File Server Security - Потужний антивірус для серверів.

Детальніше

2 590,00 грн

Найменша кількість товару для замовлення є 10

Характеристики

Призначеннядля дому та бізнесу
Тип ліцензіїнова ліцензія
Кількість ПК10-19

Інформація

Потрібен захист для файлового сервера Windows? File Server Security – це високоефективний антивірус, що підтримує необмежену кількість підключень і включає підтримку SharePoint.

Функції:

  • Захист, необхідний даним на ваших серверах. Високоефективна система захисту серверів, сумісна з усіма головними операційними системами, такими як Windows 2012/2008/R2, 2003 Server.
  • Інтеграція SharePoint. Наш плагін для сервера SharePoint інтегрується з серверами SharePoint 2013/2010/2007/2003 через власні антивірусні інтерфейси Microsoft.
  • Ефективний захист у реальному часі. Ваша антивірусна база даних постійно отримуватиме останні оновлення в реальному часі через з'єднання з антивірусною лабораторією AVAST, тож Ваша мережа матиме навіть сигнатури загроз «нульового дня» відразу після того, як їх отримуватимемо ми.
  • Контроль сповіщень у реальному часі. Наш зручний графічний інтерфейс користувача включає універсальний центральний екран, з якого виконується керування всіма функціями програми. Повнофункціональна система звітності дозволяє налаштовувати категорії інформації, що потрапляє до звітів, і частоту створення звітів.
  • Проста та зручна система ліцензування. Для додаткової зручності ліцензії можна купувати залежно від кількості серверів (тобто не від кількості поштових скриньок).

Відгуки

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Avast! File Server Security (10-19 ПК)

Avast! File Server Security (10-19 ПК)

Avast! File Server Security - Потужний антивірус для серверів.

30 інших товарів в цій категорії: