Антивірус Avast! Endpoint Protection Suite Plus Збільшити для перегляду

Avast! Endpoint Protection Suite Plus (50-99 ПК)

avast!_4.3

Avast! Endpoint Protection Protection Suite Plus - Антивірусна програма для комп'ютерів і серверів.

Детальніше

379,00 грн

Найменша кількість товару для замовлення є 50

Характеристики

Призначеннядля дому та бізнесу
Тип ліцензіїнова ліцензія
Кількість ПК50-99

Інформація

Захистіть відразу всі свої комп'ютери, файлові та поштові сервери. Завдяки інтеграції з SharePoint та Exchange компанії, яким потрібен гнучкий захист, отримають його без зайвих турбот.

Функції:

  • Максимальний захист для всіх робочих ПК та серверів. avast! Endpoint Protection Suite Plus – це повний контроль над комп'ютерною мережею підприємства з максимальним захистом усіх звичайних ПК та серверів, вбудованим брандмауером та антиспамовим модулем, і все це з підтримкою простого централізованого розгортання.
  • Брандмауер для додаткового захисту даних за межами вашого офісу. Захист як у стінах офісу, так і за ними – наш непомітний брандмауер зупиняє хакерів за допомогою евристичного та поведінкового аналізу, а також «білого списку» надійних програм.
  • Повна підтримка серверів. Захист файлового сервера та сервера електронної пошти від атак, несанкціонованих спроб входу та нав'язливого спаму. Сумісність з усіма останніми операційними системами і щільна інтеграція з серверами SharePoint 2013/2010/2007/2003 Servers та поштовим сервером MS Exchange 2013/2010/2007/2003 через власні антивірусні інтерфейси Microsoft.
  • Економія часу та грошей завдяки дистанційному керуванню. Віддалене установлення та оновлення програм дозволяє зекономити час та кошти, потрібні для традиційного розгортання програмного забезпечення на окремих вузлах. Щоб підвищити гнучкість роботи, ми пропонуємо два варіанти консолі керування – просту консоль Small Office Administration та розширену Enterprise Administration для складних мереж.
  • Максимальна продуктивність. Планувальник дозволяє виконувати сканування, оновлення та інші задачі в період, коли працівники не користуються комп'ютерами, і завдяки цьому не заважати роботі. Дбання про безпеку бізнесу ще ніколи не було таким інтуїтивно зрозумілим, безклопітним та ефективним.

Відгуки

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Avast! Endpoint Protection Suite Plus (50-99 ПК)

Avast! Endpoint Protection Suite Plus (50-99 ПК)

Avast! Endpoint Protection Protection Suite Plus - Антивірусна програма для комп'ютерів і серверів.

30 інших товарів в цій категорії: