Антивірус avast! Endpoint Protection Suite Збільшити для перегляду

Avast! Endpoint Protection Suite (5-19 ПК)

avast!_3

Avast! Endpoint Protection Suite - Антивірусна програма для комп'ютерів і серверів. Комплексний продукт.

Детальніше

375,00 грн

Найменша кількість товару для замовлення є 5

Характеристики

Призначеннядля дому та бізнесу
Тип ліцензіїнова ліцензія
Кількість ПК5-19

Інформація

Для ефективного захисту клієнтських ПК та серверів потрібна добра сумісність вибраних рішень. Придбайте антивірус, який дозволяє захищати все, у тому числі сервери SharePoint.

Функції:

  • Сертифіковане, швидке рішення, яке майже не споживає системних ресурсів. Створений на базі нашого сертифікованого та відзначеного нагородами антивірусного модуля, пакет AVAST Endpoint Protection забезпечує не лише надійний захист, але й можливість централізованого керування/оновлення через веб-інтерфейс і віддаленої установки, попередження системи безпеки в реальному часі, планування автоматичного сканування та ін.
  • Розширений захист для файлових серверів. Це ефективне рішення для захисту серверів сканує весь трафік вашого сервера, захищаючи його від заражень. Рішення сумісне з усіма поширеними ОС, у тому числі Windows 2012/2008/R2, 2003 Server, а наш плагін SharePoint Server інтегрується з серверами SharePoint 2013/2010/2007/2003 Servers через власні антивірусні інтерфейси Microsoft, додатково підвищуючи ефективність захисту файлового сервера.
  • Вигода від захисту в реальному часі. Ваша антивірусна база даних постійно отримуватиме останні оновлення в реальному часі через з'єднання з антивірусною лабораторією AVAST, тож чекати традиційного оновлення бази даних немає потреби.
  • Економія часу та грошей завдяки дистанційному керуванню. Віддалене установлення та оновлення програм дозволяє зекономити час та кошти, потрібні для традиційного розгортання програмного забезпечення на окремих вузлах. Щоб підвищити гнучкість роботи, ми пропонуємо два варіанти консолі керування – просту консоль Small Office Administration та розширену Enterprise Administration для складних мереж.
  • Максимальна продуктивність. Планувальник дозволяє виконувати сканування, оновлення та інші задачі в період, коли працівники не користуються комп'ютерами, і завдяки цьому не заважати роботі. Дбання про безпеку бізнесу ще ніколи не було таким інтуїтивно зрозумілим, безклопітним та ефективним.

Відгуки

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Avast! Endpoint Protection Suite (5-19 ПК)

Avast! Endpoint Protection Suite (5-19 ПК)

Avast! Endpoint Protection Suite - Антивірусна програма для комп'ютерів і серверів. Комплексний продукт.

30 інших товарів в цій категорії: