Антивірус avast! Endpoint Protection Збільшити для перегляду

Avast! Endpoint Protection (50-199 ПК)

avast!_2.4

Avast! Endpoint Protection - гнучкий антивірус для Вашої компанії.

Детальніше

214,00 грн

Найменша кількість товару для замовлення є 50

Характеристики

Призначеннядля дому та бізнесу
Тип ліцензіїнова ліцензія
Кількість ПК50-199

Інформація

Витрачайте свій час на справи – а не на антивірус. Щоб заощадити час та захистити свій бізнес, користуйтеся цим відзначеним нагородами антивірусом з централізованим керуванням.

Функції:

  • Платіть лише за ті функції, які Вам потрібні. AVAST Endpoint Protection - це надійний захист для всіх Ваших звичайних комп'ютерів, з яким Вам необов'язково платити додаткові кошти за захист сервера.
  • Сертифіковане, швидке рішення, яке майже не споживає системних ресурсів. Створений на базі нашого сертифікованого та відзначеного нагородами антивірусного модуля, пакет AVAST Endpoint Protection забезпечує не лише надійний захист, але й можливість централізованого керування/оновлення через веб-інтерфейс і віддаленої установки, попередження системи безпеки в реальному часі, планування автоматичного сканування та ін.
  • Вигода від захисту в реальному часі. Ваша антивірусна база даних постійно отримуватиме останні оновлення в реальному часі через з'єднання з антивірусною лабораторією AVAST, тож чекати традиційного оновлення бази даних немає потреби.
  • Економія часу та грошей завдяки дистанційному керуванню. Віддалене установлення та оновлення програм дозволяє зекономити час та кошти, потрібні для традиційного розгортання програмного забезпечення на окремих вузлах. Щоб підвищити гнучкість роботи, ми пропонуємо два варіанти консолі керування – просту консоль Small Office Administration та розширену Enterprise Administration для складних мереж.
  • Максимальна продуктивність. Планувальник дозволяє виконувати сканування, оновлення та інші задачі в період, коли працівники не користуються комп'ютерами, і завдяки цьому не заважати роботі. Дбання про безпеку бізнесу ще ніколи не було таким інтуїтивно зрозумілим, безклопітним та ефективним.

Відгуки

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Avast! Endpoint Protection (50-199 ПК)

Avast! Endpoint Protection (50-199 ПК)

Avast! Endpoint Protection - гнучкий антивірус для Вашої компанії.

30 інших товарів в цій категорії: