Adobe Acrobat Standard DC 2015

8 019 грн.

Купити

Залиште свій телефон або email для швидкого оформлення замовлення

ТелефонEmail

Комплексне рішення для роботи з PDF-документами і формами.

Надійне створення, редагування і підписання PDF-документів і форм. Спрощуйте виконання повсякденних завдань за допомогою програмного забезпечення Acrobat Standard DC 2015. З легкістю створюйте і обмінюйтеся файлами PDF, які можна переглядати на комп'ютерах, планшетних пристроях і смартфонах. Редагуйте файли PDF за допомогою інтуїтивно зрозумілих інструментів Acrobat або перетворіть їх у формати Microsoft Word і Excel. З легкістю додайте електронні підписи в документи або посилайте документи на підпис іншим користувачам.

КЛЮЧОВІ АРГУМЕНТИ НА КОРИСТЬ ПРИДБАННЯ програмного забезпечення Acrobat Standard DC 2015:

  • Перетворення файлів PDF. Встановіть панель інструментів Acrobat Standard DC 2015 для популярних додатків Microsoft і браузерів. Це дозволить швидко перетворювати документи і веб-сторінки у високоякісні файли PDF, а також створювати документи PDF з будь-якого настільного застосування, що підтримує друк.
  • Експорт файлів PDF. Перетворіть файли PDF в документи Microsoft Word і Excel зі збереженням форматування.
  • Редагування файлів PDF. Виправляйте і перекомпонуйте текст або оновлюйте зображення за допомогою нового зручного інтерфейсу - вносите зміни прямо у файли PDF.
  • Злиття файлів в один документ PDF. Переглядайте і компонуйте документи, а потім об'єднуйте їх в один файл PDF.
  • Електронне підписання документів. З легкістю підписуйте документи і передавайте їх на підпис іншим користувачам.

Ліцензія:

  • Acrobat Standard DC (perpetual) 2015 Windows Ukrainian AOO License TLP (1 - 9,999) - 8 019 грн.

Дивіться також:

Adobe Photoshop CС

Adobe InDesign CC

Adobe Audition CC

Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете зробити замовлення звертайтеся до менеджерів "Компанії "Уні-Сервіс" за тел. (032) 247-83-82, (032) 242-61-63.

В Компанії "Уні-Сервіс" Ви можете купити програмне забезпечення Adobe: Adobe Acrobat Pro DC 2015, Adobe Creative Cloud для робочих груп, Adobe Premiere Elements 15, Adobe Photoshop Elements 15, Adobe Photoshop Lightroom 6, Adobe Photoshop CC, Adobe Flash Professional CC, Adobe Muse CC, Adobe Dreamweaver CC, Adobe Audition CC, Adobe After Effects CC, Adobe Premiere Pro CC, Adobe InDesign CC, Adobe Illustrator CC.

Доставка здійснюється зі Львова компаніями-вантажоперевізниками у всі регіони України: Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші регіони.

© 2017 Компанія "Уні-Сервіс" 
Наша адреса: м.Львів, вул. Перфецького 21/60
тел. (032) 247-83-82, факс (032) 242-61-63
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., індекс 79053